Data & czas Miejsce Proxima Bilety 95 zł / 110 zł Sprzedaż biletów ebilet.pl knockoutprod.net Linki Wydarzenie na Facebooku

Trasa Wolves In The Throne Room przeniesiona

Grupa przełożyła wszystkie europejskie koncerty na jesień 2022 roku!
Wolves In The Throne Room wystąpią w Polsce kolejno 20 października w krakowskim klubie Kwadrat, a następnie 21 października w klubie Proxima w Warszawie.

Gościem specjalnym zespołu będą Bell Witch & Aerial Ruin, występujący pod nazwą Stygian Bough. Blood Incantation nie potwierdził swojego udziału w trasie.

W związku z powyższymi zmianami, zwrot i wymiana biletów ruszyły już w miejscu ich zakupu. Jednocześnie informujemy, że wszystkie bilety będą ważne w nowych terminach koncertów.

WYMIANA:
Bilety można wymienić na vouchery do wykorzystania na inne wydarzenia organizowane przez Knock Out Productions. Vouchery będzie można wykorzystać przez 12 miesięcy od daty ich wygenerowania.
W celu otrzymania voucheru należy skontaktować się z adresem [email protected] i podać w treści maila swój numer zamówienia.

ZWROTY:
Osoby, które chcą zwrócić bilet zakupiony w sklepie Knock Out Music Store, proszone są o wysłanie wiadomości na adres mailowy: [email protected] wraz z informacją o numerze zamówienia.
Osoby, które chcą zwrócić lub wymienić bilety zakupione w sieci eBilet, proszone są o oczekiwanie na wiadomość ze strony bileterii z instrukcjami dokonania zwrotu lub wymiany wejściówek.

Bilety na koncerty zespołów są nadal dostępne na: https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie).

WOLVES IN THE THRONE ROOM (USA) atmosferyczny black metal:
Zespół Wolves In The Throne Room to klimatyczny black metal według braci Nathana i Aarona Weaverów. Założyli go w 2002 roku w rodzinnym mieście Olympia w stanie Waszyngton. Miejsce nie jest bez znaczenia, gdyż bliskość przepięknej natury, gór, lasów i jezior, przełożyła się następnie na atmosferę muzyki WITTR, w której poza blackowymi, jest miejsce na elementy transowe i ambientowe.
Natura i jej potęga oraz tajemnice stanowią też ważną część przekazu grupy. Sprawa kluczowa to koncerty, które Wolves In The Throne Room gra bez makijaży, bez kapturów i masek oraz przy świetle płomieni, co tworzy aurę swoistego muzycznego rytuału. Bracia lubią, gdy publika, zamiast szaleć, kontempluje ich muzykę.
https://www.wittr.com/
https://www.facebook.com/wolvesinthethroneroom/
https://www.youtube.com/watch?v=OnLTFeiXiiA

BLOOD INCANTATION (USA) death metal:
Powstały w 2011 roku w amerykańskim Denver zespół Blood Incantation w ciągu niespełna dekady dorobił się statusu nowatorów i wizjonerów death metalu, czyli gatunku, który wielu skazywało już na odcinanie kuponów i lepsze lub gorsze odświeżanie starych patentów. Dziś Amerykanie są jedną z najważniejszych nazw metalowego undergroundu.
Kapelę od początkowego stadium pamiętają z obecnego składu perkusista Isaac Faulk oraz gitarzysta i wokalista Paul Riedl. Rok później dołączył drugi „wioślarz” Morris Kolontyrsky. Paul i Morris spotkali się także w składzie Spectral Voice, z którego to zespołu dołączył do Blood Incantation w 2015 roku Jeff Barrett. EP-ka „Interdimensional Extinction” (2015) i rok młodszy debiutancki album „Starspawn” uczyniły z grupy nazwę gorącą w podziemnym kotle.
https://www.facebook.com/astralnecrosis/
https://www.youtube.com/watch?v=FcYzciq9GVs

STYGIAN BOUGH: BELL WITCH & AERIAL RUIN (USA) dark folk, funeral doom:
Album „Stygian Bough: Volume I” to dowód na to, że kolaboracje mogą wydać naprawdę przepyszne owoce. Tworzący wyjątkowy duet Bell Witch Dylan Desmond i Jesse Shreibman zaczęli rozmowy o wspólnym przedsięwzięciu z Erikiem Moggridgem (aka Aerial Ruin) w 2018 roku. Kilkanaście miesięcy później na rynek trafił efekt genialny efekt ich współpracy.
Bell Witch w końcówce drugiej dekady XXI wieku zyskał wielu fanów oraz doczekał się zasłużonego uznania. Szczególnie za będącego arcydziełem kolosa „Mirror Reaper”. Dobrze pod szyldem Aerial Ruin radził sobie też darkfolkowiec Erik Moggridge. Z połączenia wyobraźni wymienionych artystów powstał przepiękny materiał emanujący z jednej strony kruchym, łagodnym, akustycznym, pełnym melancholii klimatem, a z drugiej wtłaczający w ziemię ciężarem funeral doomu. „Stygian Bough: Volume I” wciąga, czaruje i zachwyca.

https://www.facebook.com/aerialruin/
https://www.facebook.com/BellWitchDoom/
https://www.youtube.com/watch?v=vinlenlJs6c

Bilety dostępne na:
https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)
https://ebilet.pl