Data & czas Miejsce Proxima Sprzedaż biletów livenation.pl ticketmaster.pl

WATERPARKS ogłaszają trasę ‚SEE YOU IN THE FUTURE’ i film koncertowy ‚FANDOM: LIVE IN THE UK’!

Koncert WATERPARKS zaplanowany na 8 lipca tego roku w klubie Proxima w Warszawie został przełożony na 6 lipca 2022 roku.
Zachowaj swój bilet, ponieważ będzie ważny na nową datę. Bądźcie bezpieczni i dbajcie o siebie.
Przepraszamy za zmiany 🙂

Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 22 października o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do piątku, 23 października do 10.00.
Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w piątek, 23 października o 10.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

– ‚FANDOM: LIVE IN THE UK’ PREMIERA 27 LISTOPADA –

Frontman Awsten Knight mówi: „Pod koniec 2019 roku i na początku 2020 roku graliśmy koncerty na trasie FANDOM Tour, które były zdecydowanie największe, jakie dotychczas zrobiliśmy. Dzięki samodzielnym opracowywaniu koncepcji i zaangazowaniu w produkcję odbierałem tę trasę jako najbardziej osobistą ze wszystkich dotyczasowych.
W ostatnim czasie mieliśmy okazję usiąść do pomysłów na show i opracować koncerty w sposób, jakiego nigdy wcześniej sobie nie wyobrażaliśmy, więc jestem gotowy, aby wszystkie te pomysły wprowadzić w życie. Poza tym jestem naprawdę cholernie zmęczony nie graniem koncertów. Więc bądź bezpieczny, noś maskę, myj ręce a zobaczymy się w przyszłości ”.

Podczas trasy koncertowej Teksańczycy zagrają w poniższych miastach:

CZERWIEC
24: BRISTOL o2 Academy
25: BIRMINGHAM, o2 Academy
26: LEEDS, o2 Academy
27: MANCHESTER, Academy
29: GLASGOW, o2 Academy
30: NOTTINGHAM, Rock City
LIPIEC
01: LONDON, o2 Academy Brixton
04: AMSTERDAM, Melkweg
06: HAMBURG, Uebel & Gefährlich
07: BERLIN, Hole 44
08: WARSAW, Proxima
10: MUNICH, Feierwerk (Hansa 39)
11: COLOGNE, Essigfabrik

Pisząc o wcześniej już wspominanej trasie FANDOM, zespół ogłosił dziś wydanie “FANDOM: LIVE IN THE UK”, pierwszy koncertowy film i album zespołu. “FANDOM: LIVE IN THE UK” został nagrany w styczniu 2020 roku w O2 Academy w Birmingham podczas wyprzedanego koncertu trasy FANDOM. Producenci wykonawczy, Awsten Knight i Jawn Rocha, wykorzystali specjalne efekty, aby stworzyć niesamowite doświadczenie, które jest zarówno ekscytujące, jak i bardzo intymne. Awsten mówi: “Zawsze chciałem, żeby Waterpark miał swój koncert nagrany na DVD, bo uwielbiam oglądać filmy innych zespołów. Chciałem podejść do tego inaczej i spróbować zrobić z tego dzieło sztuki, a nie tylko dokument z tego wieczoru. Będąc współreżyserem, chciałem żeby był to w pewnym sensie Waterparks IAMX show w alternatywnym wszechświecie, więc każda piosenka jest stylizowana na wzór emocji, jakie czuję, kiedy występujemy. Edytowanie zajęło nam 6 miesięcy, aby móc stworzyć coś co uważamy za innowacyjne/abstrakcyjne, ale jednocześnie przemyślane i spójne. Zamów w wersji fizycznej, ponieważ okładka, którą sam zaprojektowałem z dwóch stron wygląda niesamowicie!”
„FANDOM: LIVE IN THE UK” zostanie wydany w formie albumu audio na żywo oraz koncertu na żywo w 27 listopada 2020 roku przez Hopeless Records. Wydawnictwo będzie zawierać przebój zespołu “Dream Boy”, który znalazł się na liście przebojów amerykańskiej stacji radiowej Sirius XM Hits 1 i US Pop Radio.

PRZEDSPRZEDAŻ i VIDEO LIVE DO ‚TURBULENT’: http://smarturl.it/FANDOMLIVE

Waterparks nigdy nie siedzą spokojnie. Trio z Houston – Awsten Knight (wokal, gitara), Otto Wood (perkusja) i Geoff Wigington (gitara] – maniakalnie idą naprzód, obijając się między rockiem, alternatywą, elektroniką z popowymi ambicjami i śmiałym hip-hopem, rażąco lekceważąc zasady.
W 2020 roku chłopcy zwiększają tempo, przygotowując nową muzykę po podpisaniu nowej umowy z 300 Entertainment. Waterparks zyskał popularność dzięki animowanym stylom muzycznym. Wydany w 2019 roku FANDOM wyniósł ich na nowe krytyczne i komercyjne szczyty. Album, zdobywając serię najlepszych wyników w karierze Waterparks, wylądował na 2. miejscu listy przebojów Billboard Top Alternative Albums i był ich pierwszym debiutem w Top 40 na liście Billboard Top 200. KERRANG! przypisał albumowi status „KKKK”, a MTV przyznało: „Nie mamy innego wyboru, jak tylko być mega fanami”. Zespół zbliża się do łącznie 200 milionów łącznych wyświetleń, m.in. ukochanych przez fanów utworów “I Miss Having Sex But At Least I Don’t Wanna Die Anymore” “Turbulent” i “Watch What Happens Next”.