Data & czas Miejsce Palladium

Szanowni Państwo,w związku z tym, iż nie wszyscy członkowie zespołu Teatru Cieni Teulis mogą w tej chwili opuścić Ukrainę, trasa koncertowa została przełożona na luty 2023.

Nowy terminy będą dostępne pod koniec przyszłego tygodnia.

Oczywiście jeśli nowy termin Państwu nie odpowiada możliwy jest zwrot środków.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy [email protected]

Za niedogodności przepraszamy!

Światowej sławy ukraiński Teatr Cieni TEULIS, ceniony w wielu krajach Europy i innych kontynentów, już niebawem dotrze do Polski!

Teatr Cieni TEULIS – To oryginalne połączenie wysokiej klasy akrobacji, teatru, iluzji optycznych, doskonałego akompaniamentu dźwiękowego z oszałamiającymi efektami video. To show na miarę XXI wieku! Sztuka teatru ma już kilka tysięcy lat, ale w ostatniej dekadzie przeżywa ożywienie i niebywały rozwój. Idea teatru cieni jest zadziwiająca w swojej prostocie i opiera się na cudach transformacji. Wystarczy, że aktor wejdzie za półprzezroczysty ekran, by widzowie śledzić mogli wspaniałą animację: wyłaniające się po sobie ciemne figury, przeistaczające się, a po chwili zmieniające rozmiar.

TEULIS udowadnia, że przy pomocy ludzkiego ciała urzeczywistnić można każdą fantazję. Podczas 80-minutowego widowiska widzowie zanurzą się w fascynujący spektakl i choreografię na najwyższym poziomie, która z pewnością urzeknie ich serca!

W ostatnich latach Teatr Cieni TEULIS był finalistą największych programów typu talent show we Włoszech, Turcji, Czechach czy na Słowacji. Występował w Finlandii, Szwecji, a w Japonii 35 tysięcy widzów żegnało artystów na stojąco!

Bilety na https://pankoncert.pl/teatr-cieni-teuli

Materiały promocyjne:


Fragment programu / ” NY ” –

Fragment serialu / „Gatsby” –

Fragment / „Śpiewający Struś” –