Data & czas Miejsce Proxima Sprzedaż biletów ebilet.pl knockoutprod.net Linki Wydarzenie na Facebooku

🚨 NOWA DATA / NEW DATE 🚨
Z powodu tymczasowo ograniczonych możliwości realizacji koncertów w niektórych europejskich krajach, management artysty podjął decyzję o przesunięciu jego całej zaplanowanej trasy.
Scott Stapp wystąpi w naszym kraju w nowym terminie: 9 marca 2023 roku, niezmiennie w warszawskim klubie Klub Proxima. Wszystkie bilety na koncert zachowują ważność! ℹ️
👉 WYMIANA:
Bilety można już teraz wymienić na vouchery do wykorzystania na inne wydarzenia organizowane przez Knock Out Productions. Vouchery będzie można wykorzystać przez 12 miesięcy od daty ich wygenerowania.
W celu otrzymania voucheru należy skontaktować się z adresem [email protected] i podać w treści maila swój numer zamówienia.
Szczegółowy regulamin voucherów dostępny jest na naszej stronie:
https://knockoutprod.net/pl/page/regulamin-voucherow
👉 ZWROTY:
Osoby, które chcą zwrócić bilet zakupiony w sklepie Knock Out Music Store, proszone są o wysłanie wiadomości na adres mailowy: [email protected] wraz z informacją o numerze zamówienia.
Osoby, które chcą zwrócić lub wymienić bilety zakupione w sieci ebilet.pl, proszone są o oczekiwanie na wiadomość ze strony bileterii z instrukcjami dokonania zwrotu lub wymiany wejściówek.
Bilety dostępne na:
🎟️ bit.ly/KOP-bilety (druki kolekcjonerskie)
🎟️ www.ebilet.pl

SCOTT STAPP (USA) rock, hard rock
O takich artystach, jak Scott Stapp można nakręcić fascynujący film. Byłby to obraz o wspięciu się na szczyt świata rocka, spadku na samo dno i ponownym odrodzeniu się. Urodzony w 1973 roku na Florydzie  Anthony Scott Flippen, jak naprawdę nazywa się Stapp, na własnej skórze przerobił każdy z tych scenariuszy.
Sława, bogactwo i miejsce na szczycie rockowej hierarchii spotkały Scotta jako obdarzonego charakterystycznym, ogromnie emocjonalnym głosem frontmana grupy Creed. Z nią sprzedał ponad 50 mln egzemplarzy płyt na świecie, dostał Grammy i wspiął się na albumowy oraz singlowy szczyt listy Billboardu.
Sława przyciągnęła do niego alkohol i narkotyki, jednak Scott pokazał, że ma charakter. Uporał się z nałogami, uporządkował życie rodzinne i odzyskał pasję tworzenia. Kiedy Creed pozostaje w uśpieniu, skupił się na działalności solowej. Na wydanej w 2019 roku płycie „The Space Between The Shadows” Stapp udowodnił, że wciąż potrafi pisać piosenki i w żadnym razie nie można spisywać go na straty.
https://www.scottstapp.com/
https://www.facebook.com/ScottStapp/

Zagrają:
SCOTT STAPP (USA) rock, hard rock

Kiedy: 22 lutego (wtorek) 2022
Gdzie: Warszawa @ Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a
Bilety: 99 zł – przedsprzedaż, 120 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert dostępne na:
https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)
https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/scott-stapp/

W związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie kampusu ochota uniwersytetu warszawskiego, zwracamy się do wszystkich uczestników planowanego wydarzenia o:

• korzystanie z wejścia na teren campusu od strony ulicy Żwirki i Wigury,
• niezbliżania się do ogrodzonego płotami terenu budowy,
• zachowania bezpiecznej odległości od pojazdów budowlanych korzystających ze wspólnych dróg dojazdowych.

Dziękujemy za uwagę i do zobaczenia!
Klub Proxima