Data & czas Miejsce Hybrydy Bilety 49/59/69 PLN Linki Wydarzenie na Facebooku

Ich pierwszy album miał premierę 13 maja tego roku a już tej jesieni usłyszycie ich na żywo podczas „Kontrasty Tour’22”. Zespół odwiedzi największe miasta w kraju gdzie zagrają swoją debiutancką płytę w nowych aranżacjach. W tym roku zobaczymy ich na festiwalowych scenach m.in : Męskie Granie, Enea Edison Festiwal.

Martin Lange debiutują, choć trudno nazwać ich debiutantami. W portfolio mają współprace z Rosalie, Reni Jusis, Michałem Szpakiem i Kasią Lins, a to tylko część długiej listy. Po kilku latach pracy studyjnej nad muzyką innych artystów, prezentują intensywnie emocjonalną, osadzoną w indiepopowym klimacie, autorską odsłonę. Michał Lange i Marcin Makowiec to bardzo doświadczeni „debiutanci”. W ostatnich latach jako duet slabeprodukcje.pl, wyprodukowali utwory m.in dla Rosalie, Michała Szpaka czy Ofelii. Osobno udzielali się również wokalnie, produkcyjnie i w roli muzyków sesyjnych w takich projektach jak Sarcast, Kasia Lins (Michał), Reni Jusis, Dawid Kwiatkowski (Marcin).

Liczne muzyczne współprace zaprowadziły ich na największe polskie sceny klubowe i festiwalowe. Martin Lange to ich pierwszy w pełni autorski projekt, który jest zapowiedzią debiutanckiego albumu. Na płycie znajdziemy zestaw starannie wyprodukowanych przebojowych piosenek. Minimum środków, maksimum emocji. O sobie. O nas. To ich intensywnie emocjonalny i osadzony w popowo-alter- natywnym klimacie materiał.

⚠️ KŁAMIESZ https://youtu.be/UXC1dLW9IvM
⚠️ ODDYCHAJ https://youtu.be/VIVOEBdXhXM
⚠️ TO KONIEC https://www.youtube.com/watch?v=gqX9cLKpUDc

Bilety: swiper.site/martinlange-warszawa
🎫 49 PLN 1 PULA
🎫 59 PLN 2 PULA
🎫 69 PLN 3 PULA

🎫 https://swiper.site/martinlange-warszawa
❇️ WWW: www.martinlange.pl
❇️ FB : https://www.facebook.com/martinlangeofficial
❇️ IG: https://www.instagram.com/martin_lange_official/
____
Wstęp na koncert poniżej 15 roku życia tylko i wyłącznie z prawnym opiekunem.

Promotor: Fresh N Dope/blowfish