Data & czas Miejsce Proxima Bilety 75-90 PLN Rozpiska 19:00 - drzwi
20:15 - Kadebostany
Sprzedaż biletów biletomat.pl eventim.pl
Going App
Linki Wydarzenie na Facebooku

Twórcy popowego imperium Kadebostany wracają na klubowy koncert do Warszawy. Zespół znany z występu na Orange Festival zagra 27 listopada w klubie Proxima.
Kadebostany mają na koncie takie przeboje jak „Castle In The Snow” czy „Mind If I Stay” oraz przeróbkę „Crazy In Love” Beyonce, którą wykorzystano w soundtracku filmu „50 twarzy Greya” („Fifty Shades of Grey”).

Kadebostany zdradzają ambicję, by stworzyć własny, unikalny muzyczny i wizualny styl popowej sztuki. Ich piosenki łączą w sobie chwytliwość mainstreamowego popu i inspiracje rytmami klubowymi, a kolejnym singlom towarzyszą zwykle efektowne teledyski. Grupa znana jest także ze spektakularnych koncertów. Poza warszawskim Orange, zespół grał także na takich festiwalach jak Sziget , Chill Out czy Montreaux Jazz. Kadebostany na zaproszenie FIFA uświetnili też jedną z imprez FIFA Fan Fest podczas Mundialu w Rosji. Wystąpili również jako gwiazdy ukraińskiej edycji telewizyjnego show „The X-Factor”. Ekipa pod wodzą lidera Guillaume de Kadebostany aka President Kadebostan rok po roku podbija kolejne rynki, a takie piosenki jak “Castle In the Snow”, „Save Me, “Early Morning Dreams”, “Mind If I Stay” czy “Crazy In Love” mają miliony odsłuchań i trafiły do top 10 list przebojów w 30 krajach. Bilety na koncert w klubie Proxima już w sprzedaży na Biletomat.pl, Eventim.pl , Going.pl oraz w salonach EMPiK.

„This Is Kadebostany” trailer: https://youtu.be/oAOl6ILjpdw

Bilety: Going: https://going.pl/kadebostany
Biletomat: https://www.biletomat.pl/pop-rock/kadebostany-warszawa-8182/
Eventim.pl : https://bit.ly/2WYh3Ei