Data & czas Miejsce Palladium Bilety Bilet normalny: 135 PLN, Pakiet VIP DJESSE: 345 PLN Rozpiska Wejście: 19:00
Koncert: 20:00
Linki Wydarzenie na Facebooku

Jacob Collier przekłada europejską trasę. Wkrótce poinformujemy o nowym terminie warszawskiego koncertu. Wszystkie bilety zachowują ważność na nową datę.

Jacob Collier, pięciokrotny zdobywca Grammy i niekwestionowany muzyczny geniusz wystąpi 6 lutego 2022 w warszawskim Palladium!

Nieczęsto można spotkać artystę z taką wyobraźnią i talentem muzycznym. Jacob Collier przez wielu nazywany jest jednym z najbardziej innowacyjnych muzyków swojego pokolenia. Mieszkający w Londynie 26-latek samodzielnie i konsekwentnie publikował swoją muzykę na YouTube, by już w 2012 roku jego nagrania osiągnęły status „legendy” w świecie muzyki. Artysta został dostrzeżony m.in. przez Herbie Hancocka i Quincy Jonesa, który do dziś współpracuje z Jacobem.

Debiutancki album artysty „In My Room” został w całości nagrany w jego pokoju. Ogromny sukces płyty zaowocował rzeszą fanów i szeregiem współprac, wśród których pojawiają się m.in.: Coldplay, Ty Dolla $ign, Charlie Puth i SZA.

Jacob stworzył projekt na niespotykaną dotąd skalę – poczwórny album zatytułowany „DJESSE”: 50 piosenek, podzielonych na cztery tomy, z których każdy porusza się w odrębnym muzycznym uniwersum dźwięku, stylu i gatunku. Przy wszystkich częściach współpracowało ponad 30 muzyków z każdego zakątka świata i całego spektrum gatunków. Dziś, dzięki Djesse Volumes 1 i 2 Jacob Collier może pochwalić się statuetkami Grammy.

Ceny biletów:

Bilet normalny: 135 PLN
Pakiet VIP DJESSE: 345 PLN

Pakiet VIP DJESSE zawiera:
– Bilet wstępu na koncert
– Wcześniejsze wejście VIP do klubu
– Specjalnie zaprojektowany notatnik DJESSE
– Torba Jacoba Colliera
– Płyta Jacoba Colliera z autografem
– Pamiątkowy laminat VIP
– Bilety VIP w sprzedaży od 24 marca 2021 r., od 10:00

Bilety normalne w sprzedaży od 26 marca 2021 r., od 10:00
Ebilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/jazz-blues/jacob-collier/

Wejście: 19:00

Koncert: 20:00