Data & czas Miejsce Proxima Bilety miejsca stojące: 99 zł (pula I), 120 zł (pula II) Sprzedaż biletów eventim.pl Linki Wydarzenie na Facebooku

Uwaga!
Z przykrością informujemy, że zaplanowany na 29.04.2022 koncert half•alive w Warszawie zostaje przeniesiony z przyczyn niezależnych od organizatora. Pracujemy nad ustaleniem nowej daty koncertu.
Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność na nowy termin wydarzenia, który przekażemy Państwu wkrótce!
Dziękujemy za wyrozumiałość,
Zespół Good Taste Production

Pierwsza przedsprzedaż biletów rozpocznie się we wtorek (16.11.2021) o godz. 10:00 na www.tinyurl.com/2xxyh36f. Potrwa ona do czwartku (18.11.2021) do godz. 22:00. Aby wziąć udział, skorzystaj z kodu: GMYS2022.
Druga przedsprzedaż biletów wystartuje 18.11.2021 (czwartek) o godz. 24:00 i potrwa do 19.11.2021 do godz. 10:00. Platforma sprzedaży biletów znajduje się tutaj: www.tinyurl.com/59j38rd4. Hasło, które należy podać to: HALFALIVE.
Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.
Trasa promująca najnowszy album half•alive obejmie także Polskę! Alternatywne kalifornijskie trio z Long Beach wystąpi na jedynym koncercie w kwietniu, w warszawskim Palladium.

Muzyka grupy half•alive przeobraża się i “dorasta” razem z członkami zespołu: Joshem Taylorem, Brettem Kramerem i J Tylerem Johnsonem. W 2018 roku do obiegu trafił ich kawałek “Still Feel”, który szybko okazał się otworzyć wiele drzwi w branży (Top 10 w Alt Radio i 275 milionów odtworzeń singla na świecie). Wydaniem ich pierwszego albumu “Now, Not Yet” zajęło się RCA Records. Niedługo później zostali zaproszeni do wystąpienia w kultowym już projekcie NPR “Tiny Desk”. Za tym poszło wyprzedanie wszystkich koncertów na debiutanckiej trasie, występy w telewizyjnych show (“Jimmy Kimmel Live!” i “The Late Late Show with James Corden”), a także debiuty na takich festiwalach jak Lollapalooza, Outside Lands czy Firefly. Podczas niedawnej trasy zespołu Twenty One Pilots, half•alive zostali zaproszeni jako support.

Więcej informacji o nowym albumie już w piątek, 19 listopada!

Bilety:

https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/half-alive