Data & czas Miejsce Palladium Sprzedaż biletów ebilet.pl goout.net ticketmaster.pl Linki Wydarzenie na Facebooku Link GoOut

Koncert Girl in Red zaplanowany na 18 maja tego roku, w klubie Palladium w Warszawie nie odbędzie się. Obecnie trwają prace nad znalezieniem nowej daty koncertu. Zachowaj swój bilet, ponieważ będzie ważny na nową datę.
Chcesz zwrócić swój bilet? Skontaktuj się z Twoją bileterią

Marie Ulven znana jako girl in red – zachwyciła słuchaczy na całym świecie singlem I wanna be your girlfriend z 2018 roku, ludzie słyszeli siebie w jej poetyckich tekstach, czasami beznadziejnie romantycznych i do bólu bezpośrednich, które pięknie współgrały z rzadkimi, ale urzekającymi aranżacjami, które artystka napisała i wyprodukowała. Zamiast w samotności leczyć rany emocjonalne po rozstaniu lub ból nieodwzajemnionej miłości, Marie, wówczas nastolatka u progu dorosłości, zdecydowała się przepracować emocje i wyleczyć się przed rosnącą publicznością serią piosenek. Marie napisała i nagrała 11 piosenek w domu, a wkrótce pożyczyła samochód ojca, aby odbyć ośmiogodzinną wędrówkę ze stolicy Norwegii do Bergen, miasta położonego między majestatycznymi fiordami w zatoce u wybrzeży Morza Północnego, by tam nagrać if i could make it go quiet czyli debiutancki album który swoją premierę będzie miał 30 kwietnia 2021 roku.

Bilety:
ebilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/girl-in-red/