Data & czas Miejsce Palladium Bilety 38-42 PLN Bilety null Linki Link GoOut

„PIĘKNE, WZRUSZAJĄCE, CZARODZIEJSKIE PRZEDSTAWIENIE”
Krzysztof Stelmaszyk

„MNÓSTWO MAGII I POZYTYWNEJ ENERGII, WARTO WIERZYĆ W SWOJE MARZENIA”
Maciej Pol

„FANTASTYCZNY, OLŚNIEWAJĄCY! GORĄCO POLECAM”
Tomasz Kot

„TEN SPEKTAKL TRZEBA PO PROSTU ZOBACZYĆ !!!”
Teatr i Dziecko

Iluzjonista Tomasz Jusza napisał na swoim oficjalnym profilu na facebooku taki komentarz naszego spektaklu:
,,Pamiętacie, jak pisałem o tym, że wybieram się na spektakl „Czarodziej” do Warszawy? Właśnie z niej wróciłem, pełen pozytywnych wrażeń, oczarowany bajkową magią spektaklu w reżyserii Wojtka Rotowskiego.
Na deskach Teatru Palladium zagościło to, co w iluzji scenicznej jest najpiękniejsze – emocje – wywołane pięknymi efektami iluzjii wspartej znakomitą grą świateł, dźwięku, efektów specjalnych i video-mappingu.
Jako osoba, która na co dzień staje po tej drugiej stronie lustra, wiem jak bardzo zmienia się odbiór efektów iluzji, gdy jest możliwość zaprezentowania ich w odpowiedniej aranżacji, z odpowiednim światłem, muzyką, tłem za plecami. Wojtek i jego partnerzy na scenie – Julia Pasiorowska, Ada Gostkowska i Julian Waglewski – wspaniale wykorzystali te możliwości. Nie tylko do czarów, ale również do wspaniałych akrobacji, żonglerki, śpiewu czy gry aktorskiej. Żałuję tylko, że moje pendolino tak szybko odjeżdżało – nie miałem okazji na spokojnie porozmawiać z artystami, skończyło się więc na szybkim uścisku dłoni w foyer.
Polecam wszystkim ten spektakl, bo naprawdę warto wierzyć w magię…magię sceny i życia.”

Czy magia istnieje naprawdę? Spektakl ,,Czarodziej” to niezwykła podróż w krainę iluzji. Pewnego razu, w pewnym domu, w pokoju Julii pojawia się Czarodziej (Wojtek Rotowski) odwracając jej świat do góry nogami. Gdy ulubiony pluszowy Pajac ożywa, jest to dopiero początek magicznej przygody. Wspaniała oprawa muzyczna, barwne kostiumy a przede wszystkim wiele niezwykłych, magicznych wrażeń. Kto jako pierwszy przeciął kobietę na pół? Skąd wziął się śnieg? Czy da się zmienić sukienkę w czasie krótszym niż sekundę? Spektakl pokaże czym jest świat iluzji i dlaczego każdy może zostać czarodziejem. Nie tylko zobaczycie magię z bliska, ale będziecie mogli jej dotknąć, doświadczyć i poczuć. A może i Ty staniesz na scenie, aby przekonać się jak niezwykły może być świat naszej wyobraźni. Kiedy uwierzymy w nasze marzenia wszystko co było dotąd niemożliwe, zdarzy się naprawdę. MAGIA JEST W NAS.

Po spektaklu zapraszamy na spotkanie z artystami na foyer Teatru Palladium. Będziecie mogli z nimi porozmawiać, zrobić wspólne zdjęcie, otrzymać autograf Waszej ulubionej postaci a może też coś wyczarować ?