Data & czas Miejsce Proxima Bilety 110 zł Sprzedaż biletów biletomat.pl
empik
eventim.pl fource.pl goingapp.pl goout.net ticketmaster.pl Linki Wydarzenie na Facebooku

Z powodu nieustających problemów w ruchu międzynarodowym, zmuszeni jesteśmy do przełożenia koncertu Blue October w Warszawie. Nie ustajemy jednak w staraniach, aby zaprosić zespół do Polski i wraz z managementem artystów udało nam się ustalić nową datę ich występu w naszym kraju. Tym samym Amerykanie zagrają w klubie Proxima 11 maja 2023 roku, a wszystkie zakupione dotąd bilety zachowują swoją ważność.

Blue October wracają do Polski!

Pochodzący z Teksasu rockowy skład Blue October ponownie zagra w naszym kraju! Twórcy takich hitów jak “Hate Me” czy “I Hope You’re Happy” wystąpią w warszawskiej Proximie 23 marca 2022 roku.

Blue October są obecni na scenie już od przeszło dwóch dekad, w czasie których zyskali rzeszę oddanych fanów na całym świecie. Ich pełny emocji post-grunge’owy rock wyróżnia się zarówno chwytliwością melodii jak i wyjątkowym wokalem lidera, Justina Furstenfelda. Amerykanie przyjadą do Polski świeżo po wydaniu “This Is What I Live For” – nowego, zdecydowanie najbardziej intymnego krążka w ich dorobku.

Blue October zagrają w Polsce 23 marca w klubie Proxima w Warszawie. Bilety na to wydarzenie w cenie 110 zł będą dostępne w regularnej sprzedaży od czwartku, 27 maja na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach.

eBilet
Biletomat
Eventim
Ticketmaster

Bilety