Data & czas Miejsce Palladium Bilety Ogólna sprzedaż rozpocznie się 28 października na LiveNation.pl o 10:00 Rozpiska Lineup:
18:00 - doors
19:00-19:45 - Franek Warzywa & Młody Budda
20:00 - 21:30 - BBNO$
Sprzedaż biletów livenation.pl ticketmaster.pl Linki Wydarzenie na Facebooku

🚨 BBNO$ wraca do Polski! 🚨
Po wyprzedanym koncercie w lipcu tego roku, z przyjemnością zapraszamy Was na kolejny występ artysty. BBNO$ w ramach promocji nowego albumu „bag or die” wpadnie do warszawskiego klubu Palladium rozkręcić prawdziwą imprezę! Będzie się działo! 🔥
➡️Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się 26 października o 10:00
➡️Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się 27 października o 10:00
➡️Ogólna sprzedaż rozpocznie się 28 października na LiveNation.pl o 10:00
➡️Bilety i informacje dostępne na www.LiveNation.pl
——————————————————————–
Dorastając i ucząc się z domu wraz ze swoim bratem fotografem oraz siostrą-naukowcem, BBNO$ od samego początku podchodził w metodyczny sposób do swojej twórczości i przedsiębiorczości. Długo przed rozpoczęciem tworzenia muzyki, BBNO$ wymyślał nowe i oryginalne sposoby na odnoszenie sukcesów zarówno w grach komputerowych, jak i w szkole. Po pierwszej styczności z hip-hopem, w końcu był w stanie nakierować swoją pomysłowość na budowanie swojej pozycji, jako artysty. Zaczynał od Soundcloud’a oraz wspierał społeczność podobnie myślących artystów. W ten sposób nawiązał długotrwałą artystyczną relację z Yung Gravy oraz z innymi twórcami z Youtube’a.
Po ukończeniu studiów, z 4 międzynarodowymi trasami i 2 albumami na swoim koncie, BBNO$ jest gotów wznieść swoją karierę na jeszcze wyższy poziom. Poza swoim ostatnim singlem Lalala oraz rekordową ilością streamów (44 miliony w ciągu miesiąca), artysta wydał swój trzeci album i pod koniec sierpnia wyruszył w trasę koncertową po Ameryce Północnej.
Od czasu debiutu w 2016 roku zgromadził łącznie ponad 350 milionów odtworzeń na całym świecie.Historia BBNO$ jest znakomitym przykładem jak duży potencjał ma autoreklama. Jego ogromna zawziętość połączona z niespotykaną kreatywnością i charyzmą udowadniają, że na przepełnionym rynku muzycznymnadal jest miejsce dla niezależnych i wyznaczających nowe granice artystów.