Data & czas Miejsce Palladium Bilety 99 zł (pula I), 119 zł (pula II) Rozpiska 19:00 drzwi
20:00 Sylvie Kreusch
21:00 Balthazar
Bilety Wyprzedany Sprzedaż biletów ebilet.pl eventim.pl Linki Wydarzenie na Facebooku

SOLD OUT!
Uwaga!
Uprzejmie informujemy, że zaplanowany na 19 marca 2022 r. koncert zespołu Balthazar zostaje przeniesiony na 5 maja 2022 r. Miejsce i godzina wydarzenia pozostają bez zmian. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność.
W przypadku gdy nowa data wydarzenia nie spełnia Państwa oczekiwań, istnieje możliwość zwrotu biletu do dnia 19.03.2022 r. w bileterii, w której dokonano zakupu.
Dziękujemy za wyrozumiałość i do zobaczenia niebawem!
Zespół Good Taste Production

Bilety w cenach: miejsca stojące: 99 zł (pula I), 119 zł (pula II).
Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste oraz www.ebilet.pl – sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek 7.05.2021 o godz. 10:00.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.
Znana z takich przebojów jak „Fever”, „Changes”, a ostatnio także z pochodzącego z najnowszego albumu „Losers”, belgijska grupa Balthazar zagra w Polsce jedyny koncert 19 marca 2022 r. w warszawskim Palladium.
Zmysłowy, stylowy i seksowny. W takich przymiotnikach określa się sam Balthazar i nie ma w tym nic dziwnego. Gdyby miały one swoje alternatywne brzmienie najlepiej wyrażałyby je piosenki pochodzące z takich albumów jak „Fever” i najnowszego „Sand” (2021 r.). To właśnie dzięki temu wydawnictwu grupa ugruntowała sobie pozycję króla alternatywnego pop-u, który panuje niepodzielnie także w granicznej krainie soulu. Czemużby nie! „(…) Mieliśmy poczucie, że przy „Fever” nie doszliśmy tam, dokąd chcieliśmy. Od tego wyszliśmy więc przy tworzeniu nowego albumu: pójdźmy o krok dalej.” – tłumaczy jeden z frontmanów grupy Maarten Devoldere.

Najnowszy album (tworzony po części także w trakcie pandemii) to pewnego rodzaju stawianie pierwszych kroków w miejscach nieznanych i stąd, być może, słychać na nim powiew świeżości, zmotywowania i młodzieńczej energii, podobnej do tej, którą pamiętać można jeszcze z 2010 r., gdy grupa wydała swój pierwszy album „Applause”. Unikalność „Sand” polega na tym, że łączy on minimalnie zaaranżowany pop z elegancką elektroniką i wyrafinowanym groovem. Album potwierdza status grupy jako nieustraszonych poszukiwaczy nietuzinkowych muzycznych rozwiązań i niepodważalny talent do songwritingu.
Regulamin Imprezy jest dostępny na www.goodtaste.pl/regulamin.

Bilety:
www.ebilet.pl/muzyka/pop/balthazar/