Data & czas Miejsce Hybrydy Bilety 30/40 PLN Rozpiska Otwarcie drzwi 18:00
Support 20:00
Koncert główny 21:00
po koncercie rockoteka
Sprzedaż biletów bileteria palladium ebilet.pl
empik
eventim.pl goout.net
media markt, saturn
ticketclub.pl ticketmaster.pl
Bilety dostępne również w kasie Palladium w dniu koncertu.
Linki Wydarzenie na Facebooku

Zmiana miejsca, zmiana klimatu: tegoroczny Memoriał to pod wieloma względami powrót do korzeni tej inicjatywy. Granie bardziej organiczne, nastawione na muzykę, w mniejszym klubie, gdzie kontakt na linii muzycy-publiczność jest też inny, bez plejady gości (aczkolwiek oni też się pojawią). Po ostatnich, pełnych wspaniałych nazwisk edycjach, czas na chwilę oddechu i zmianę koncepcji artystycznej. Czy to się uda? Okaże się 20 października w Hybrydach:)

W tym roku świętować będziemy 45-lecie wydania słynnego albumu koncertowego „Made in Japan”, który unieśmiertelnił Deep Purple i do dziś jest wzorem rockowej koncertówki. Na VII Memoriale Jona Lorda zagramy program tego albumu w całości, starając się oddać atmosferę koncertów Purpli z tamtych lat – pełnych improwizacji i muzycznych niespodzianek. Oprócz tego pojawią się także utwory nowsze, lecz również doskonale znane.

Memoriał Jona Lorda to cykliczna impreza poświęcona zmarłemu w 2012 roku klawiszowcowi Deep Purple, Jonowi Lordowi. W ciągu kilku lat gościnnie wystąpili m.in Ania Rusowicz, Grzegorz Kupczyk, BRACIA, Michał Jelonek, Anja Orthodox, Andrzej Zieliński, Wojciech Hoffmann, Doogie White i wielu, wielu innych wspaniałych artystów. Podstawowy skład zespołu-gospodarza – Made in Warsaw – tworzą muzycy m.in zespołu Ani Rusowicz i Nocnego Kochanka
Po koncercie przewidziana jest rockoteka w klimatach Purpury:)

Skład Made in Warsaw:
Łukasz Jakubowicz [Ania Rusowicz, Pokój Numer 3] – instrumenty klawiszowe
Robert „Kazon” Kazanowski [Nocny Kochanek]- gitara
Darek Goc [Lorien] – bas
Sebastian Wojciechowski – perkusja
Jasiek Popławski [The Kroach]- wokal

W tej edycji władcą mikrofonu będzie Jasiek Popławski (Wolf Spider, The Kroach)

Bilety