Data & czas Miejsce Hybrydy Bilety 45 PLN - do 31 stycznia // 50 PLN - od 01 lutego do dnia koncertu // 55 PLN dzień koncertu (07.04.19) Rozpiska drzwi 18:00
start koncertu 19:00
Sprzedaż biletów bileteria palladium ebilet.pl
empik
eventim.pl goingapp.pl goout.net kupbilecik.pl
media markt, saturn
proxima
ticketclub.pl ticketmaster.pl
empikbilety.pl
Linki Wydarzenie na Facebooku

PUNKY REGGAE live 2019 – Warszawa
FARBEN LEHRE + GUTEK + CLOSTERKELLER + ERELES

PUNKY REGGAE live 2019
W ubiegłym roku na polską mapę koncertową, po kilku latach przerwy, powróciła kultowa trasa PUNKY REGGAE live. Całe przedsięwzięcie okazało się na tyle kreatywne i udane, że postanowiliśmy w tym roku ponownie wyruszyć na wspólne granie, aby na scenach wielu miast kontynuować tę jedyną w swoim rodzaju ideę. PUNKY REGGAE live to wyjątkowe wydarzenie, trafiające w różne gusta muzyczne, łączące pokolenia słuchaczy, które z założenia udowadnia, że muzyka to dziedzina, w którym nie ma miejsca na wzajemne podziały, a wręcz przeciwnie – pozytywny przekaz oraz szukanie tego co nas łączy, to coś, co skutecznie nakręca nas do dalszego działania.

Podczas PUNKY REGGAE live 2019 odwiedzimy łącznie 17 klubów w różnych zakątkach Polski. Startujemy w piątek, 22 lutego, a finał trasy odbędzie się w sobotni wieczór, 13 kwietnia 2019. Tym razem na jednej scenie spotkają się: FARBEN LEHRE, czyli pomysłodawcy całego projektu oraz – znany z poprzedniej edycji – GUTEK, ze swoim zespołem. Trzecim gościem wszystkich koncertów będą, zależnie od miasta, THE ANALOGS lub debiutujący na PRlive, zasłużony zespół CLOSTERKELLER. Każdego wieczoru wystąpi również support. DO ZOBACZENIA GDZIEŚ NA TRASIE !!!

SPRZEDAŻ ONLINE:
https://www.kupbilecik.pl/impreza-33501-punky.reggae.live.2019.warszawa.html
https://www.empikbilety.pl/Event/Punky_Reggae_Live_2019
https://going.pl/punky-reggae-live-warszawa
► Ticketmaster https://bit.ly/2EONajD
► Eventim https://bit.ly/2EQey0J
► Goout https://bit.ly/2XFRMjO
► Ebilet https://bit.ly/2Hi8i3A
► Ticketclub https://bit.ly/2ExoBq4

Bilety