Data & czas Miejsce Palladium Bilety PRZEDSPRZEDAŻ: 129 zł (miejsca stojące) / 150 zł (balkon – miejsca siedzące) // W DNIU KONCERTU: 150 zł (miejsca stojące) / 180 zł (balkon – miejsca siedzące) Sprzedaż biletów bileteria palladium biletomat.pl ebilet.pl
empik
goingapp.pl goout.net
media markt, saturn
ticketmaster.pl
empikbilety.pl
Linki Wydarzenie na Facebooku

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert legendarnej szkockiej grupy Primal Scream. Zespół wystąpi już 24 czerwca w warszawskim klubie Palladium.

W swojej trzydziestosiedmioletniej karierze, Primal Scream przeszli przez wszystkie etapy – od psychodelicznego popu do rock’n’rolla, od euforycznego rave’u do industrialnego gloomu. Nagrali płytę z Georgem Clintonem i Kate Moss, zaprosili Mani ze Stone Roses i Kevina do wspólnego grania, przetrwali nakrotykowe przeboje i śmierć gitarzysty Roberta „Thorb” Younga. Cokolwiek by się nie działo – zawsze brzmieli jak Primal Screams. I zawsze nagrywali świetną muzykę.

W ciągu tych ponad 30 lat, Primal Scream podjęli wiele ryzyka, przywitali się i pożegnali z wieloma ludźmi i przy tym wszystkim – niewiele się martwili. Wydając kolejne single, które stawały się klasykami, zostali częścią brytyjskiego muzycznego dziedzictwa.

24 maja, na miesiąc przed koncertem, ukaże się album „Maximum Rock’N’Roll: The Singles”, na którym usłyszymy przekrój ze wszystkich wcześniejszych płyt zespołu.

Bilety