Data & czas Miejsce Palladium Bilety 90-110 PLN Rozpiska Czas trwania: 1 godz. 45 min. z przerwą Bilety Przeniesiony Sprzedaż biletów bileteria palladium biletyna.pl ebilet.pl goout.net kupbilecik.pl Linki Link GoOut

Szanowni Państwo,
w związku z obecną sytuacją w kraju, spektakl „Pikantni” z dnia 23.03.2020 zostanie przełożony na nowy termin. Bilety zachowują swoją ważność i nie trzeba ich nigdzie wymieniać.
Ponieważ przy zmianie daty wydarzenia musimy wziąć pod uwagę kilka zmiennych czynników nie jest to proces łatwy, a tym bardziej natychmiastowy.
Pragniemy również Państwa uspokoić, że w przypadku gdyby nowy termin nie był terminem dogodnym, można zwrócić bilety
w miejscu ich zakupu.
Prosimy o chwilę cierpliwości 🙂

BOW
PALLADIUM

Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru… Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie… Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują? Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki. Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością.
SPEKTAKL DLA WIDZÓW DOROSŁYCH,
Czas trwania: 1 godz. 45 min. z przerwą

Bilety