Data & czas Miejsce Proxima Bilety 30/40 PLN Sprzedaż biletów bileteria palladium ebilet.pl
empik
eventim.pl goout.net
media markt, saturn
ticketclub.pl ticketmaster.pl Linki Wydarzenie na Facebooku

To już 14 edycja Klasz Ov The Sejtans, czyli cyklu koncertowego organizowanego przez zespół Leash Eye. Główną ideą imprezy była i jest od zawsze promocja muzycznej sceny Warszawy skupionej w okolicach szeroko pojętego rocka. Imprezy spod znaku KOTS to zawsze duża różnorodność gatunków muzycznych, czego najlepszym przykładem niech będą nazwy zespołów, które dotychczas wystąpiły na tej imprezie. Wspomnijmy zatem rewelacyjne koncerty Rootwater, Carnal, Gortal, Pyorrhoea, Naamah, J.D. Overdrive, So I Scream, Lostbone, Rusted Brain, Venflon, Hellectricity, ROSK, Fiasko, Testor, Wild Pig, Exlibris, Death Denied, Setheist czy legendarny Proletaryat.

Nie od dziś staramy się zadbać o jak najlepszą oprawę dźwiękowo-wizualną dlatego wybieramy najlepsze kluby w mieście jak Progresja czy Proxima, która na początku 2019 roku będzie gościć Klasz Ov The Sejtans już po raz drugi.

Oprócz gospodarza koncertu, na tegorocznym Klasz Ov The Sejtans będzie promował swoją najnowszą płytę „Blues, brawls & beverages”, wystąpią: Black Tundra, a także Ballbraker. Gościem specjalnym imprezy będzie Alastor.

ALASTOR – kutnowski zespół thrashmetalowy powstały w 1986 roku. Jak sami mówią, grają dla frajdy, nic nie muszą, a na kieliszek chleba czasem zostanie.

LEASH EYE – połączenie nowoczesności z klasyką hard rocka i metalu. To jak muzyka Deep Purple na sterydach wzbogacona dozą stoner i southern oraz brzmieniem silnika wielkiej ciężarówki. W dorobku cztery longplaye, w tym ostatni Blues, Brawls & Beverages, który ukaże się na początku 2019.

BLACK TUNDRA – warszawska formacja prezentująca pop sludge oraz…wieczną zmarzline.

BALLBREAKER – zespół pieśni, a w szczególności tańca, założony przez muzyków związanych z takimi grupami jak Thermith, Exlibris, War-Saw oraz WIld Whips. Mimo metalowych skojarzeń, Ballbraker to czysty rock’n’roll. Obecnie zespół pracuje nad materiałem na pierwszą płytę, a koncert podczas Klasz Ov The Sejtans XIV będzie dla nich debiutem scenicznym.

Bilety