Data & czas Miejsce Hybrydy Bilety 49/60 PLN Rozpiska 19:00 - otwarcie drzwi
20:00 - support
21:00 - Dr Misio
Sprzedaż biletów bileteria palladium ebilet.pl
empik
goout.net
media markt, saturn
ticketclub.pl ticketmaster.pl Linki Wydarzenie na Facebooku

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Dr MISIO! Arek Jakubik z zespołem zagrają 15 grudnia w warszawskich Hybrydach!
Dr Misio to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów oraz scenarzysty i reżysera związanego z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski: znanego m.in. ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego („Wesele”, „Dom zły”, „Drogówka”, „Wołyń”). Dr Misio gra ostrego rock & rolla bez przebaczenia. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite, mądre teksty Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego i brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka, ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń
i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy. Zespół ma na swoim koncie dwie płyty pt: „Młodzi” i „Pogo” których producentem muzycznym jest Olaf Deriglasoff , a najbardziej charakterystycznymi utworami są: „Mentolowe papierosy”, „Dziewczyny”,„Młodzi”, „Hipster”, „Pogo”czy „Mr.H….”. Wiosną ubiegłego roku ukazała sie trzecia płyta pt. „Zmartwychwstaniemy”, której producentem jest Kuba Galiński (znany z produkcji płyt dla HEY, Ani Dąbrowskej czy Ani Rusowicz). Trzecią płytę promuje utwór pt. „Pismo” do którego teledysk zrobił Wojtek Smarzowski.
Dr Misio zagrali niezliczoną ilość koncertów w całej Polsce – od maleńkich klubów, po wielkie koncerty plenerowe oraz festiwale.

Bilety