Data & czas Miejsce Hybrydy Bilety 30-35 PLN Rozpiska 19:00 - wejście
20:00 - koncert
Sprzedaż biletów bileteria palladium ebilet.pl
empik
eventim.pl goout.net
media markt, saturn
ticketmaster.pl Linki Wydarzenie na Facebooku Link GoOut

Po półtorarocznej przerwie Łukasz „Luke” Drapała wraca do zespołu Chemia. Współpraca Chemii z Drapałą to czas największych sukcesów zespołu i wokalisty.
Z tej okazji muzycy postanowili ponownie przywitać się z publicznością.

Oprócz znanych „Hero”, czy „She”, Chemia planuje zagrać utwory, które zapowiedzą nowe wydawnictwo planowane na jesień 2018. Powrót Drapały do Chemii spotkał się z bardzo pozytywną reakcją fanów zespołu.

Chemia to warszawski hardrockowy band który powstał w 2010 roku z inicjatywy Wojtka Balczuna. Ostatni krążek Chemii „LET ME” został wydany 18 września 2015 roku. Album pełen energetycznych riffów, które rewelacyjnie sprawdzają się podczas koncertów, powstał we współpracy z legendarnym producentem Mike’em Fraserem, który nagrywał i miksował takie zespoły, jak Led Zeppelin, Metallica, AC/DC czy Aerosmith. Płytę w całości zaśpiewał Łukasz „Luke” Drapała. W europie zespół promował LET ME występując u boku zespołu SKINDRED. Chemia odwiedziła UK, Holandię, Niemcy, Szwecję, Danię, Włochy, Austrię, Szwajcarię oraz Czechy. Band dwukrotnie koncertował w legendarnych miejscach w Hollywood, Los Angeles, USA w 2014 roku w Hard Rock Cafe oraz w 2017 roku The Viper Room. Supportował w Polsce takie gwiazdy jak Guns’n’Roses, Deep Purple, czy Red Hot Chilli Peppers. W 2016 roku został wybrany zespołem roku według słuchaczy Antyradia.

Bilety