Data & czas Miejsce Palladium Bilety 70 zł, 90 zł Sprzedaż biletów
bileteria palladium
ebilet.pl
empik
eventim.pl
palladium.art.pl

Zobacz wyjątkowy projekt BOXALITY, którego twórcą jest Agustin Egurrola! To taneczna opowieść o życiu bez ograniczeń. O poszukiwaniu wolności i swojej drogi wykraczającej poza wszystkie granice. Wyjątkowy pomysł, nieoczekiwane rozwiązania sceniczne oraz niesamowita muzyka Andrzeja Smolika, a przede wszystkim TANIEC w wykonaniu najlepszych tancerzy w Polsce to podstawowe atuty tego spektaklu.

Główna bohaterka przeprowadza nas przez świat emocji i rzeczywistych pragnień. Porzuca to, co znane i bezpieczne i, jak wierzy, podąża w stronę szczęścia zabierając nas ze sobą w nowy wymiar rzeczywistości.

Widzowie nie tylko będą świadkami tej historii ale też staną się jej częścią. Zobacz nowy wymiar teatru tańca!

Obsada: Grupa VOLT –Julia Adamczyk, Karolina Dziemieszkiewicz, Paulina Kubicka, Julia Żytko, Artur Golec, Bartek Kłecki, Marcin Mielczarczyk, Tomasz Prządka,

Reżyseria i choreografia: Agustin Egurrola

Muzyka: Andrzej Smolik

Produkcja: Egurrola Dance Studio

Czas trwania przedstawienia: 70 min

12.12.2017 godz. 19:30 Teatr Palladium

Ograniczenia wiekowe: powyżej 16 lat

Miejsca sprzedaży: bileteria Palladium, ul. Złota 9, bileterie Empik, sieć sklepów Media Markt i Saturn
Sprzedaż online: palladium.art.pl, eventim.pl, ebilet.pl,

Agustin Egurrola

Agustin Egurrola – choreograf, tancerz, pedagog, osobowość telewizyjna, juror programów „Mam Talent” i ”You Can Dance – Po Prostu Tańcz”. Twórca choreografii i oprawy tanecznej do ogromnej ilości przedsięwzięć artystycznych, filmowych i telewizyjnych, spektakli teatralnych oraz imprez rozrywkowych. Znany także z realizacji wyjątkowych międzynarodowych widowisk – od Ceremonii Otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej po oprawę Ceremonii Otwarcia Finału Ligii Europy UEFA.

Tym razem Agustin przygotował projekt wyjątkowy – oparty na własnym pomyśle i scenariuszu, wymykający się wszelkim schematom – to właśnie spektakl BOXALITY.

Andrzej Smolik

Andrzej Smolik – najbardziej uznany producent muzyczny w Polsce, który oprócz produkcji utworów i albumów dla innych artystów ( m.in.: Katarzyna Nosowska, Maria Peszek, Robert Gawliński, Krzysztof Krawczyk), wydaje swoje autorskie/producenckie płyty. Albumy sygnowane nazwiskiem SMOLIK cieszą się wyjątkowo przychylnym odbiorem zarówno wśród publiczności, fanów, jak i wśród recenzentów i całej branży muzycznej. Muzyka Smolika to połączenie subtelnej elektroniki z bardzo przestrzennymi, akustycznymi brzmieniami, żywą orkiestrą smyczkową, sekcją dętą i niezwykle zaaranżowanymi melodiami. Smolik z wielkimi sukcesami produkuje też muzykę do filmów, spektakli teatralnych i telewizji. Jest również autorem muzyki do wielu kampanii i filmów reklamowych.