Data & czas Miejsce Palladium Bilety 45-49 PLN Rozpiska Czas trwania: 65 min. bez przerwy Sprzedaż biletów bileteria palladium goout.net Linki Link GoOut

Drodzy Klienci,
w związku z obecną sytuacją dotyczącą instytucji kultury, spektakl „Dziadek do orzechów” planowany na dzień 10.05.2021 godz. 12:00 został przełożony na 06.12.2021, bilety zachowują ważność bez konieczności ich wymiany.
pozdrawiamy,
Zespół Palladium

SPEKTAKL PRZEŁOŻONY Z 07.12.2020, 10.05.2021

Jestem Czarodziejem nazywam się Drosselmayer. Odkrywam tajemnice bajek i świątecznych prezentów. Mikołaje wyczarowują prezenty a ja… Ja sprawiam ,że prezenty żyją … ba …nawet tańczą!

Najsłynniejsze przedstawienie zimowe znane zarówno dzieciom jak i dorosłym na całym świecie. Spektakl taneczno- baletowy z elementami magii i interakcji z widownią. W spektaklu zobaczymy grupę taneczną i solistów w repertuarze baletowym wzbogaconym o techniki taneczne jak: modern dance oraz gimnastykę artystyczną w wykonaniu młodych artystów. Podziwiać można słynny Taniec Śnieżynek z udziałem tancerzy zawodowych oraz dzieci ze szkoły tańca, Walkę Króla Myszy z elementami akrobatyki, oraz zasmakować magii. Całość uzupełniają barwne kostiumy i wzruszająca ponadczasowa muzyka Piotra Czajkowskiego. Po spektaklu: spotkanie i sesja zdjęciowa z artystami.

Bilety