Data & czas Miejsce Hybrydy Bilety 69 PLN Sprzedaż biletów goout.net Linki Wydarzenie na Facebooku

Algiers
20 lutego – Warszawa, klub Hybrydy
Bilety w ogólnej sprzedaży dostępne będą od piątku 30 sierpnia od 10:00 LiveNation.pl
Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy w środę, 28 sierpnia o 10:00 i zakończy się w piątek, 30 sierpnia o 9:00
Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników Live Nation.pl rozpocznie się w czwartek, 29 sierpnia od 10:00 i potrwa do piątku, 30 sierpnia do 9:00

Rockowy zespół z Atlanty wraca do Polski ! Algiers, czyli wokalista i multi-instrumentalista Franklin James Fishe, basista Ryan Mahan, gitarzysta Lee Tesche oraz perkusista Matt Tong tworzą muzykę określaną mianem eksperymentalnej. Można w niej usłyszeć mieszkankę rocka, post-punku, industrialnej elektroniki, a także muzyki gospel i soulu. W swoich tekstach Algiers nie stronią od tematów religijnych, rasowych, ekonomicznych i etycznych. Swoją pierwszą płytę „Algiers” wydali w 2015 roku we współpracy z niezależną amerykańską wytwórnią Matador. Debiutancki krążek zebrał wiele pozytywnych recenzji, między innymi na łamach „The New York Times”, „Pitchfork” czy „The Quietus”. Dwa lata później ukazała się druga płyta zespołu, zatytułowana „The Underside of Power”.
Algiers już kilkakrotnie wystąpili dla polskiej publiczności. Między innymi na OFF Festivalu w 2015 roku czy w 2017 podczas promocji drugiego albumu kiedy to zagrali trzy koncerty w Polsce.