Data & czas Miejsce Palladium Bilety Nowa Data Sprzedaż biletów biletomat.pl

UWAGA KONCERT PRZEŁOŻONY Z 16.05.2020

Jedna z najważniejszych postaci współczesnej elektroniki powraca do Polski! Sascha Ring, na scenie przedstawiający się jako Apparat, po znakomitych występach we Wrocławiu i Katowicach znów zagra nad Wisłą. Jego koncert odbędzie się 16.05 w warszawskim Palladium. Będzie to pierwszy od 5 lat występ Apparat Live w stolicy!

Apparat Live, 16.05.2020
Palladium, Warszawa
BILETY (miejsca stojące):
www.biletomat.pl/muzyka-klubowa/apparat-live-warszawa-9327/

Niemal ćwierć wieku temu artysta rozpoczął swoją karierę od
klasycznego, zorientowanego na klubowe parkiety techno. Współtworzył berlińską wytwórnię Shitkatapult i nagrał dwa świetnie przyjęte albumy z Ellen Allien, ale po latach stwierdził, że znacznie bliżej mu do tworzenia dźwięków niż beatów. Niemiec, którego szersza publiczność może kojarzyć także z kultowego tria Moderat, ma na swoim koncie sześć długogrających albumów. Ostatni z nich, zeszłoroczny „LP5″, został nominowany do nagrody Grammy w kategorii _najlepsza płyta elektroniczna. To krążek, który potwierdza, jak dużą eklektyczną ewolucję przeszedł jego styl. Producent sprawnie meandruje między gatunkami, łącząc ze sobą balladowy, melancholijny pop, trip-hop, atmosferyczny ambient i IDM.

W twórczości Apparata, która pojawiła się w takich serialach jak
„Breaking Bad” czy Netflixowe „Dark”, słychać duży talent do
snucia rozbudowanych, filmowych wręcz narracji i budowania
niepowtarzalnego nastroju. Nieprzeciętna atmosfera to także
charakterystyczny znak jego koncertów, podczas których nowoczesna elektronika zderza się z aranżacjami rozpisanymi na rozbudowane instrumentarium.