Data & czas Miejsce Proxima Bilety 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu Sprzedaż biletów knockoutprod.net Linki Wydarzenie na Facebooku

Knock Out Productions zaprasza na dwa koncerty niemieckiej grupy w lutym 2020 roku!

Obscura powróci do Polski, by promować swój najnowszy album „Diluvium” (2018, Relapse Records). W roli supportu zaprezentują się grupy: God Dethroned, Thulcandra oraz Fractal Universe.
Obscura i ich goście wystąpią 26 lutego 2020 roku w krakowskim klubie Kwadrat, a następnie 27 lutego 2020 w warszawskim klubie Proxima.

Bilety na koncerty są już dostępne w sprzedaży na:
🎟 https://sklep.knockoutprod.net

[PL] Uwaga! ⚠ Kupując bilet od osób umieszczających oferty na nieautoryzowanych stronach (Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX czy Facebook), ryzykujesz nabycie fałszywej wejściówki, która uniemożliwia wejście na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży, tj. sklep.knockoutprod.net oraz eventim.pl!

[ENG] Attention! ⚠ Buying tickets through unauthroized platforms (Viagogo, Ticketswap, etc.) is a risk of buying false tickets which will not let You participate in our shows. The only authorised ticket stores are sklep.knockoutprod.net and eventim.pl.

🎵 OBSCURA (Niemcy) techniczny death metal:

Monachijska Obscura powstała w 2002 roku z inicjatywy znakomitego gitarzysty, wokalisty i kompozytora Steffena Kummerera. Bawarską formację cechuje zamiłowanie do łączenia błyskotliwej techniki i laserowej wręcz precyzji z deathmetalową brutalnością.

Goszczący niejednokrotnie w Polsce bawarski zespół równie imponująco, jak na studyjnych albumach, prezentuje się także na żywo. Można się było o tym przekonać, chociażby wtedy, gdy Obscura supportowała oddający hołd twórczości Chucka Schuldinera Death To All.

Kapela Steffena płyty zaczęła wydawać w 2006 roku. Na każdym imponują fantastyczne partie gitar, choć oczywiście niemiecki muzyk, będący głównym kompozytorem repertuaru, nie zapomina o tym, że w muzyce liczą się także przestrzeń i klimat. Od 2015 roku w realizacji jego artystycznej wizji wsparcia udzielają Linus Klausenitzer (bas bezprogowy), Sebastian Lanser (perkusja) oraz Rafael Trujillo (gitara). Nagrane w tej konfiguracji albumy „Akroasis” (2016) i „Diluvium” zebrały fantastyczne recenzje.

Sprawdź, jeśli lubisz: Death, Morbid Angel, Atheist…

▶ https://www.realmofobscura.com/
▶ https://www.facebook.com/RealmOfObscura/
▶ https://www.youtube.com/watch?v=-jypdLnySvA

🎵 GOD DETHRONED (Holandia) death metal:

Scena holenderska od lat wspaniałym death metalem stoi. W 1991 roku pojawił się na niej kolejny wspaniały przedstawiciel o bluźnierczo-satanistyczno-wojennym nastawieniu – God Dethroned. Inicjatorem założenia kapeli był wokalista i gitarzysta Henri Sattler.

Cechą wyróżniającą formację z niewielkiego miasteczka Beilen poza klasowym death metalem nierzadko zbliżającym się do blacku jest niezłomność jej lidera. Mający wielokrotnie pod górkę ze współpracownikami Henri, nigdy się nie poddał. Rozwiązywał zespół parokrotnie, ale po jakimś czasie wracał z nową energią i nowymi muzykami. Trubulencje personalne nie przeszkodziły God Dethroned w nagraniu wielu wspaniałych płyt, by wspomnieć, chociażby „The Grand Grimoire”, „Into The Lungs Of Hell”, czy „Under The Sign Of The Iron Cross” albo utworów, jak „No Man’s Land”, „Escape Across The Ice”, „Nihilism”.

Od 2014 roku God Dethroned działa nieprzerwanie, a Henriego wspomagają Mike Ferguson (gitara), Jeroen Pomper (gitara basowa) i Michael Van Der Plicht (perkusja).

Sprawdź, jeśli lubisz: Hail Of Bullets, Necrophobic, Unleashed…

▶ https://www.facebook.com/goddethronedofficial/
▶ https://www.youtube.com/watch?v=0vBogAvuq3Y

Zagrają:
OBSCURA (Niemcy) techniczny death metal
+
God Dethroned (Holandia) death metal
Thulcandra
Fractal Universe

Kiedy: 27 lutego (czwartek) 2020
Gdzie: Warszawa @ Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a
Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncerty dostępne na:
🎟 https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)

Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod