Date & time Venue Hybrydy Tickets 20-25 PLN Lineup 20:00 - wejście
21:00 - Young Stadium Club
Tickets null Ticket distribution bileteria palladium ebilet.pl
empik
eventim.pl palladium.art.pl ticketpro.pl

Sorry, this entry is only available in Polish.

Cztery osoby w zespole – jeden spójny styl muzyczny, który przyciąga i hipnotyzuje nie tylko fanów, ale i innych (uznanych!) światowych wykonawców.

Young Stadium Club swój początek datują na maj 2013 roku i mimo krótkiego stażu, grupa już zdążyła zdobyć duże uznanie zarówno wśród fanów, jak również mediów polskich i zagranicznych.

Dziennikarze z Anglii, Włoch, Hiszpanii, a nawet USA pieją z zachytu nad kolejnymi numerami zespołu, który wśród swoich inspiracji wymienia takich gigantów indie rocka jak Bombay Bicycle Club, Two Door Cinema Club, Foster the People czy Foals. Dominik, Janek, Krzysiek oraz Filip są jednak na tyle unikalni, że udaje im się tworzyć muzykę niespotykaną na polskiej scenie!

W 2016 roku zespół zagościł na scenie festiwalu Enea Spring Break w Poznaniu, festiwalu H&M Loves Music w Warszawie, swoją moc pokazali również występując jako support przed brytyjskim zespołem The Vamps, a pod koniec roku rozgrzali publiczność przed koncertem Nothing But Thieves w Warszawie!

Zespół YSC ma na swoim koncie współpracę m.in. z takimi muzykami i producentami jak Steve Manovski (Sigala, John Newman), Paul Whalley (Snarky Puppy, Mumford and Sons), Reece Pullinger (David Guetta), Bright Sparks (Tiesto), Danny Shah ( Nicky Romero, The Vamps).

Wizytówką debiutanckiego albumu jest najnowszy singiel ‘Say What You Want’

ZOBACZ TELEDYSK: https://www.youtube.com/watch?v=p9cZIi7UGOo