Date & time Venue Proxima Tickets Cancelled Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Z przykrością informujemy, że trasa You Me at Six, w tym koncert w Warszawie zostaje odwołana: „With so much uncertainty surrounding international travel and so many people still at risk from COVID we’ve made the decision to cancel the tour. We’re really sorry to everyone who had tickets and was looking forward to it as much as us”. Wkrótce skontaktujemy się mailowo z każdą osobą, która zakupiła bilet na warszawski występ. W przypadku pytań prosimy o mail na adres [email protected].

You Me At Six na swoim koncie mają osiem albumów, a głośno zrobiło się o nich już za sprawą debiutanckiej płyty “Take Off Your Colours” z 2008 roku z hitem “Kiss and Tell”, który od razu trafił na brytyjskie listy przebojów.
Określani są jako przedstawiciele punka z popową nutą. Zespół zagrał na scenach największych europejskich festiwali, a także dzielił trasy z takimi zespołami jak Thirty Seconds To Mars, Paramore, All Time Low czy Fall Out Boy. Album „Sinners Never Sleep” z 2011 przyniósł im miliony odsłon i odsłuchań w streamingach, co automatycznie przeniosło You Me At Six do topu brytyjskich zespołów. W tym roku zespół obchodzi 10-lecie ich najbardziej przebojowej płyty, nie zatrzymując się jednak w przeszłości – na początku roku ukazał się album „SUCKAPUNCH” z przebojem „Beautiful Way”.

Limitowana przedsprzedaż dla posiadaczy voucherów w AlterSklepie i członków AlterKlubu rozpocznie się w środę, 13 października 2021 o 11:00. Otwarta sprzedaż biletów na koncert startuje we piątek, 15 października 2021 o 11:00. W sprzedaży dostępne są dwa rodzaje biletów – Standard i Health Pass (bilet przeznaczony dla osoby która w dniu wstępu na Wydarzenie będzie posiadała ważny certyfikat szczepienia przeciw COVID-19).