Date & time Venue Proxima Tickets 35/45/55PLN Ticket distribution biletomat.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

„Ballada o cyckach”, „Zegarek” czy „Bez twoich wad” to tylko kilka utworów Wojtka Szumańskiego, które na YouTube zgromadziły milionowe odsłony. Wojtek Szumański to wokalista, kompozytor i autor tekstów, ale przede wszystkim wnikliwy obserwator emocji. 20 listopada 2022 roku Wojtek Szumański wraz z Zespołem zagra koncert w warszawskim klubie Proxima w ramach promocji nowej płyty pt. „II”. Dotychczasowe trio koncertowe (wokal, gitara akustyczna, skrzypce oraz wiolonczela) zostanie wzbogacone o sekcję rytmiczną (gitara basowa i perkusja), usłyszymy również dźwięki banjo. Wojtek Szumański jest charyzmatycznym frontmanem, ma znakomity kontakt z publicznością, a akustyczne brzmienie zespołu potrafi porwać tysiące fanów do wspólnego śpiewania!

Podczas koncertu gościnnie wystąpi Marie, znana z takich utworów jak „Zero Calorie Cookie”, “Dżinsy”, czy “Chewing Gum”!

W trakcie wydarzenia będzie można nabyć gadżety sygnowane grafiką słynnej „Ballady o cyckach”, z których część dochodu będzie przekazana dla Federacji Amazonki, wspierającej profilaktykę raka piersi.

19:00 – otwarcie bram
19:30 – support
20:00 – start koncertu

Bilety – https://www.biletomat.pl/…/wojtek-szumanski-warszawa…/
I pula – 35 zł (tylko 50 biletów w sprzedaży do 10.09!)
II pula – 45 zł
III pula – 55 zł

https://www.facebook.com/w.szumanski
https://www.instagram.com/wojtekszumanski/
http://youtube.com/user/szum26/videos
https://wojtekszumanski.pl/

W związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie kampusu ochota uniwersytetu warszawskiego, zwracamy się do wszystkich uczestników planowanego wydarzenia o:

• korzystanie z wejścia na teren campusu od strony ulicy Żwirki i Wigury,
• niezbliżania się do ogrodzonego płotami terenu budowy,
• zachowania bezpiecznej odległości od pojazdów budowlanych korzystających ze wspólnych dróg dojazdowych.

Dziękujemy za uwagę i do zobaczenia!
Klub Proxima