Date & time Venue Proxima Lineup 18:00 otwarcie drzwi
19:00 - PHEM
20:00 - WATERPARKS
Ticket distribution livenation.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Koncert Waterparks zaplanowany na 6 lipca tego roku w klubie Proxima, w Warszawie został przełożony na 10 czerwca 2022 roku.
Zachowaj swój bilet, ponieważ będzie ważny na nową datę.
Bileteria, za pośrednictwem której kupiłeś bilet, skontaktuje się z Tobą.

Waterparks show due to take place this year on July 6th at Proxima club, Warsaw has been rescheduled to June 10th, 2022.
All tickets will be valid for the new date so please hold on to them.
The ticketing agent you used to buy your ticket will be in touch.

Waterparks odwiedżą Polsę w tamach trasy ‘SEE YOU IN THE FUTURE’ !

Frontman Awsten Knight mówi: „Pod koniec 2019 roku i na początku 2020 roku graliśmy koncerty na trasie FANDOM Tour, które były zdecydowanie największe, jakie dotychczas zrobiliśmy. Dzięki samodzielnym opracowywaniu koncepcji i zaangażowaniu w produkcję odbierałem tę trasę jako najbardziej osobistą ze wszystkich dotychczasowych.
W ostatnim czasie mieliśmy okazję usiąść do pomysłów na show i opracować koncerty w sposób, jakiego nigdy wcześniej sobie nie wyobrażaliśmy, więc jestem gotowy, aby wszystkie te pomysły wprowadzić w życie. Poza tym jestem naprawdę cholernie zmęczony nie graniem koncertów. Więc bądź bezpieczny, noś maskę, myj ręce a zobaczymy się w przyszłości ”.
Pisząc o wcześniej już wspominanej trasie FANDOM, zespół ogłosił dziś wydanie “FANDOM: LIVE IN THE UK”, pierwszy koncertowy film i album zespołu. “FANDOM: LIVE IN THE UK” został nagrany w styczniu 2020 roku w O2 Academy w Birmingham podczas wyprzedanego koncertu trasy FANDOM. Producenci wykonawczy, Awsten Knight i Jawn Rocha, wykorzystali specjalne efekty, aby stworzyć niesamowite doświadczenie, które jest zarówno ekscytujące, jak i bardzo intymne. Awsten mówi: “Zawsze chciałem, żeby Waterpark miał swój koncert nagrany na DVD, bo uwielbiam oglądać filmy innych zespołów. Chciałem podejść do tego inaczej i spróbować zrobić z tego dzieło sztuki, a nie tylko dokument z tego wieczoru. Będąc współreżyserem, chciałem żeby był to w pewnym sensie Waterparks IAMX show w alternatywnym wszechświecie, więc każda piosenka jest stylizowana na wzór emocji, jakie czuję, kiedy występujemy. Edytowanie zajęło nam 6 miesięcy, aby móc stworzyć coś co uważamy za innowacyjne/abstrakcyjne, ale jednocześnie przemyślane i spójne. Zamów w wersji fizycznej, ponieważ okładka, którą sam zaprojektowałem z dwóch stron wygląda niesamowicie!”
„FANDOM: LIVE IN THE UK” zostanie wydany w formie albumu audio na żywo oraz koncertu na żywo w 27 listopada 2020 roku przez Hopeless Records. Wydawnictwo będzie zawierać przebój zespołu “Dream Boy”, który znalazł się na liście przebojów amerykańskiej stacji radiowej Sirius XM Hits 1 i US Pop Radio.
VIDEO LIVE DO ‘TURBULENT’: http://smarturl.it/FANDOMLIVE

Waterparks nigdy nie siedzą spokojnie. Trio z Houston – Awsten Knight (wokal, gitara), Otto Wood (perkusja) i Geoff Wigington (gitara] – maniakalnie idą naprzód, obijając się między rockiem, alternatywą, elektroniką z popowymi ambicjami i śmiałym hip-hopem, rażąco lekceważąc zasady.
W 2020 roku chłopcy zwiększyli tempo, przygotowując nową muzykę po podpisaniu nowej umowy z 300 Entertainment. Waterparks zyskał popularność dzięki animowanym stylom muzycznym. Wydany w 2019 roku FANDOM wyniósł ich na nowe krytyczne i komercyjne szczyty. Album, zdobywając serię najlepszych wyników w karierze Waterparks, wylądował na 2. miejscu listy przebojów Billboard Top Alternative Albums i był ich pierwszym debiutem w Top 40 na liście Billboard Top 200. KERRANG! przypisał albumowi status „KKKK”, a MTV przyznało: „Nie mamy innego wyboru, jak tylko być mega fanami”. Zespół zbliża się do łącznie 200 milionów łącznych wyświetleń, m.in. ukochanych przez fanów utworów “I Miss Having Sex But At Least I Don’t Wanna Die Anymore” “Turbulent” i “Watch What Happens Next”.