Date & time Venue Hybrydy Tickets 99/119 PLN Lineup 19:00 - wejście
20:00 - flor
21:00 - WALK THE MOON
Tickets null Ticket distribution
empik
eventim.pl fource.pl goout.net
media markt, saturn
Links Facebook Event Artist link

Sorry, this entry is only available in Polish.

W związku z nieprzewidzianymi okolicznościami koncert zespołu Walk The Moon, który miał odbyć się w Palladium, zostaje przeniesiony do Hybryd. Data koncertu pozostaje ta sama, a wszystkie dotychczas zakupione bilety pozostają ważne. Bilety są jeszcze dostępne!

WALK THE MOON na jedynym koncercie w Polsce.
Twórcy międzynarodowego hitu „Shut Up And Dance”, pochodzący z Ohio zespół Walk The Moon odwiedzi Polskę w ramach trasy promującej ich nowy album „What If Nothing”. Koncert odbędzie się 26 marca w warszawskich Hybrydach. Bilety trafią do sprzedaży 12 stycznia.

Walk The Moon tworzą wokalista/klawiszowiec Nicholas Petricca, basista Kevin Ray, gitarzysta Eli Maiman i perkusista Sean Waugaman. Od blisko dekady zyskują fanów na całym świecie. Zdobyli dwie nagrody Billboard Music Awards, szereg nominacji do innych prestiżowych nagród, a ich koncerty nieustannie wywołują gorące emocje.
Po raz pierwszy o zespole zrobiło się głośno, za sprawą ich debiutanckiego albumu i pochodzącego z krążka singla „Anna Sun”. Przełom w karierze zespołu nastąpił w 2014 roku, kiedy to utwór „Shut Up And Dance” (ponad 266 milionów odtworzeni na YouTube!) szturmem wdarł się na szczyty list przebojów i uczynił z zespołu globalną gwiazdę. Kolejne dwa lata to wyprzedane koncerty w 25 krajach na 5 kontynentach.
Na początku 2018 roku Walk The Moon znów ruszają w światową trasę koncertową, promującą ich trzeci studyjny album „What If Nothing” (premiera 10.11.2017). Na płycie oprócz słynnej przebojowości Walk The Moon, odnajdziemy nowe, delikatne oblicze zespołu. „What If Nothing” to bez wątpienia brawurowy krok w przód w karierze zespołu, zarówno muzycznie, jak i w warstwie tekstowej.
Jedyny w Polsce koncert WALK THE MOON – 26.03.2018, Warszawa HYBRYDY.

Więcej informacji:
www.fource.pl
www.facebook.com/fourcepl/
www.walkthemoon.com
http://www.walkthemoonband.com/