Date & time Venue Palladium Tickets 55/89/99/249 PLN Lineup 19:30 - drzwi
20:00 - start koncertu
Tickets null Ticket distribution ebilet.pl
groupon.pl

Sorry, this entry is only available in Polish.

Przyjdź na niezapomniany, premierowy koncert Varius Manx i Kasi Stankiewicz!
To jedyne w swoim rodzaju muzyczno-multimedialne wydarzenie, jakiego jeszcze nie widziałeś! Już 23 kwietnia w Teatrze Palladium w Warszawie Kasia Stankiewicz zaśpiewa premierowy materiał stworzony wraz z zespołem Varius Manx w ramach premiery Albumu “Ent”. Będzie dużo nowości, ale z całą pewnością nie zabraknie też starych, dobrze wszystkim znanych przebojów…

Koncert jest wyjątkowy nie tylko z powodu premiery płyty. Zespół wraz z Kasią Stankiewicz zapragnął przenieść widzów do swojego wyjątkowego, baśniowego świata przy pomocy wideo-rysunkowych wizualizacji wyświetlanych na aż trzech ekranach otaczających zespół. Muzycy zabiorą słuchaczy w podróż do świata natury, a wszechobecne projekcje niemal namacalnie przeniosą koncert do lasu lub w dalekie góry. Założenie było jedno: ma być pięknie, nastrojowo i tak jak nigdzie indziej. Gościnnie z zespołem wystąpi 9 osobowy żeński zespół smyczkowy oraz Mateusz Smoczyński, skrzypek jazzowy, który został uznany za skrzypka roku 2017 w ankiecie Jazz Top magazynu Jazz Forum!

Zespół dopiero co obchodził 25 lecie, co zostało bardzo wyraźnie dostrzeżone na rynku muzycznym. Ostatni czas obfitował w sukcesy. Fani oraz krytycy znakomicie odebrali jubileuszową trasę koncertową, a Festiwal Opolski w szczególny sposób uhonorował zespół Varius Manx i Kasię Stankiewicz licznymi nagrodami. Utwory “Ameryka” i “Piątek” – efekty wspólnej pracy po dłuższej rozłące – osiągnęły miliony wyświetleń oraz zaskarbiły sobie zaufanie i przychylność ogromnej ilości fanów oraz krytyków muzycznych. Wszystko to umocniło współpracę Kasi Stankiewicz z zespołem Varius Manx, czego efektem jest wyjątkowa w ich dorobku płyta “Ent”, a także zaplanowana na drugą połowę 2018 jesienna trasa koncertowa.

Bilety do nabycia na https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/varius-manx/ oraz na www.groupon.pl