Date & time Venue Palladium Tickets 89 zł (przedsprzedaż) // 100 zł (w dniu koncertu) - Sprzedaż biletów na koncert ruszy w środę 16 stycznia o godzinie 10. Lineup 19:00 - wejście
20:00 - start koncertu
Tickets Sold out Ticket distribution biletomat.pl ebilet.pl
empik
go-ahead.pl
media markt, saturn
ticketmaster.pl
www.empikbilety.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Agencja Go Ahead zaprasza na jedyny w Polsce koncert Toma Rosenthala! Artysta wystąpi już 24 maja w Warszawie.

Sprzedaż biletów na koncert ruszy w środę 16 stycznia o godzinie 10.

Tom Rosenthal to brytyjski piosenkach i kompozytor. Jest autorem 5 albumów, a ostatni „Z-Sides” ukazał się w październiku 2018 roku. Jego teledyski przekraczają 40 milionów wyświetleń na Youtube, a piosenki mają ponad 100 milionów odtworzeń na Spotify. Klip do piosenki „Watermelon” znalazł się liście 30 najlepszych klipów muzycznych 2014 roku opublikowanej przez The Huffington Post. Wiele utworów pojawiło się także w serialach i filmach, np. w brytyjskiej wersji “Skins”. Tom jest także autorem podkładów do krótkometrażowych filmów czy reklam.

Jego muzyka oscyluje wokół indie popu czy indie folka, na płytach przeważają spokojne ballady z przewagą gitary czy fortepianu.

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży! Autoryzowanymi punktami sprzedaży nie są m.in. Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX.