Date & time Venue Palladium Tickets miejsca siedzące - 59 zł (strefa D), 79 zł (strefa C), 99 zł (strefa ? i 129 zł (strefa A). Ticket distribution eventim.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Uwaga!

Zaplanowany na 9.01.2022 koncert TGD zostaje przeniesiony do Palladium na nowy termin 15.01.2022. W najbliższych dniach otrzymacie wiadomość e-mail, w której zostaną Wam przyznane nowe miejsca na sali. Dołożymy wszelkich starań, aby jakość miejsc była zbliżona do tych pierwotnie zakupionych. Przy wejściu na koncert należy okazać nowy bilet (wydrukowany lub na telefonie).

Planując udział w tegorocznym kolędowaniu pamiętajcie o tych ważnych zmianach: nowa data, nowe miejsce koncertu i nowe miejsca na sali. Godzina koncertu pozostaje bez zmian. Rozpoczniemy o 19:00.

Bilety dostępne na: Eventim.pl

Jednocześnie informujemy, że tegorocznym solistą koncertu będzie Mateusz Ziółko, którego z pewnością znacie nie tylko z genialnych wykonów w The Voice of Poland. To autor m.in. takich przebojów jak “W płomieniach” czy wykonywanego w duecie z Sylwią Grzeszczak utworu “Bezdroża”.

Zapraszamy na ulubione kolędowanie polskiej publiczności do trzech polskich miast: Poznania, Katowic i Warszawy. Oprócz znanych i lubianych utworów znajdą się też nowe aranżacje. Solistą koncertu będzie Mateusz Ziółko.

Zespół TGD po raz kolejny zabierze nas w niezwykłą muzyczną podróż dookoła globu. W nowym programie usłyszymy najpiękniejsze kompozycje bożonarodzeniowe ze wszystkich niemal kontynentów. Tu wschód spotyka się z zachodem, tradycja ze współczesnością, a Ziemia z Niebem. Ta podróż ma swój artystyczny i duchowy wymiar. Obok melodii nowo odkrytych, zespół zaprezentuje najbardziej znane i lubiane utwory ze swojego świątecznego repertuaru. Na scenie obok rozśpiewanego, roztańczonego i rozmodlonego chóru pojawią się najwspanialsi polscy wokaliści.

Styczniowa trasa koncertowa TGD inauguruje obchody 40-lecia tej pop-gospelowej formacji, więc będzie miała charakter podwójnie świąteczny.

Harmonogram koncertów:

2.01.2022 – Poznań – Aula Artis
6.01.2022 – Katowice – Miasto Ogrodów
15.01.2022 – Warszawa – Palladium

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.