Date & time Venue Palladium Lineup 🚪 18:00 - Drzwi
🎸 19:00-19:40 - Heresy Denied
🎸 20:10-21:10 - LORNA SHORE
🎸 21:40-22:40 - TESSERACT
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

9 sierpnia 2022 roku fani deathcore’u i progresywnego metalu spotkają się pod jedną sceną! Amerykanie z Lorna Shore, promujący obecnie EP “…And I Return To Nothingness” (2021, Century Media Records) oraz brytyjskie Tesseract z najnowszym albumem “Sonder” (2018, KScope), zagrają wspólny koncert w warszawskim klubie Palladium.
🇬🇧 Tesseract and Lorna Shore will perform in Poland on August, the 9th in ‘Palladium’ club, Warsaw.

🎸 TESSERACT (GBR) progressive metal:
Kapela narodziła się w 2003 roku i od samego początku porusza się na styku rocka progresywnego, progresywnego metalu i djentu.
Umiejętne wymieszanie tych stylistyk sprawiło, że Anglicy stali się cenionym i rozpoznawalnym zespołem. Pochwały spłynęły ze strony nie tylko “Terrorizera”, “Metal Hammera”, “Kerranga!”, lecz również opiniotwórczego w skali światowej amerykańskiego dziennika “Washington Post”. Szczególnie po znakomitej drugiej płycie “Altered State” (2013; wznowienie ukazało się w 2020 roku, gdy pandemia uniemożliwiła koncertowanie).
Od 2014 roku skład Tesseract jest niezmienny: Alec “Acle” Kahney (gitara), Jay Postones (perkusja), James “Metal” Monteith (gitara rytmiczna), Amos Williams (gitara basowa) i Daniel Tompkins (wokal).
🔗 https://www.facebook.com/tesseractband
🔗 https://www.youtube.com/watch?v=get0cXOsSXg
🔗 https://www.instagram.com/TesseractBand/

🎸 LORNA SHORE (US) deathcore, metalcore:
Udział Lorny Shore w składzie tego koncertu z pewnością ucieszy tę publikę, której serca i uszy preferują cięższe brzmienia.
Od 2021 roku wokalistą grupy jest Will
Ramos (m.in. Monument Of A Memory, A Wake In Providence), który sprawdził się zarówno w studiu, jak i na scenie. W sierpniu 2021 roku ukazała się nagrana z nim znakomita EP-ka “…And I Return to Nothingness”. Muzycznie Lorna Shore niezmiennie zgrabnie balansuje pomiędzy deathcore’em a metalcore’em. Na uwagę zasługuje na pewno też to, co Will robi ze swoim głosem. Facet imponuje przechodzeniem z głębokiego growlu na wysokie krzyki trochę w stylu Daniego Filtha.
🔗 https://www.facebook.com/LornaShore
🔗 https://www.youtube.com/watch?v=xHE5g9YgkFg
🔗 https://www.instagram.com/lornashore/

🎟 𝗕𝗶𝗹𝗲𝘁𝘆 | 𝗧𝗶𝗰𝗸𝗲𝘁𝘀:
https://knockoutmusicstore.pl
(druki kolekcjonerskie | collector’s tickets)
https://ebilet.pl

*Dostępne od | Available from: 16 V (11:00)*

🤘 Organizator | Host:
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net