Date & time Venue Proxima Tickets 39-259 zł Tickets null Ticket distribution ebilet.pl
empik
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Młoda wokalistka i youtuberka jest odkryciem wytwórni MyMusic w ramach akcji #youngstars2015. Jej pierwsza piosenka zatytułowana „Plan” powstała we współpracy z Mezo. W teledysku zaś wystąpili popularni youtuberzy: JDabrowsky oraz Littlemooonster96!

9 października 2015 roku ukazała się jej debiutancka płyta pt. „Plan”. Znalazło się na niej 13 utworów w tym dwa bonus tracki. Nie zabrakło również duetów, w tym z zespołem Verba oraz Remo. Klipy do singli osiągają nawet ponad 6 milionów wyświetleń w serwisie YouTube!

Dotychczas z płyty ukazały się klipy do piosenek: „Plan”, „Turn The Page”, „Happy End”, „Najważniejsza” oraz zupełna nowość: „Zmiany”. W 2015 r. i 2016 r. wokalistka zagrała sporo koncertów indywidualnie oraz w ramach tras koncertowych pod szyldem projektu Young Stars.

W sierpniu 2016 roku powstał album „Związane Oczy Mam”, który artystka nagrała w duecie z Verbą. Album zdobył tytuł złotej płyty, a tytuł długo utrzymywał się w TOP 3 na Oficjalnej Liście Sprzedaży

W grudniu 2016 Sylwia wydała swój drugi solowy album zatytułowany „Tylko Raz”. Niedługo po tym Sylwia ruszyła w trasę koncertową, która promuje najnowsze wydawnictwo.sylwia

Sylwia Przybysz bilety:
Bilet na koncert: 39 zł
Bilet M&G: 109 zł (upoważnia do wzięcia udziału w koncercie)
Bilet VIP: 229 zł (upoważnia do wzięcia udziału w lunchu z Sylwią Przybysz, koncercie oraz w Meet&Greet)

Regulamin imprezy dostępny TUTAJ, Oświadczenie rodziców dla osób niepełnoletnich dostępne TUTAJ.

Wokalistka karierę muzyczną zaczęła w 2012 roku zakładając własny kanał w serwisie YouTube na którym publikowała covery popularnych utworów. Zyskała błyskawiczny rozgłos, dzięki czemu już trzy lata później na półkach sklepowych pojawiła się jej debiutancka płyta, promowana kilka miesięcy wcześniej singlem, w którym gościnnie wystąpił wokalista Mezo. Sylwia Przybysz znana jest z takich utworów jak Zmiany, Tylko Raz, Nie poddam się czy Plan – jeśli chcesz usłyszeć je na żywo to nie czekaj z zakupem biletów!

Sylwia Przybysz bilety na koncerty w sprzedaży!