Date & time Venue Palladium Tickets 40 PLN Ticket distribution ebilet.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

‼️ ZMIANA DATY KONCERTU NA 25.03 ‼️

Bilety już dostępne! ➡️ https://sklep.ebilet.pl/294704300616056833

Studenci Warszawy dla Ukrainy – koncert charytatywny dla zbiórki Polskiej Akcji Humanitarnej. Projekt dedykujemy pamięci studentów poległych w wyniku inwazji Federacji Rosyjskiej na Ukrainę w tym Oleksieja Morklianyka, studenta SGH.
Jako studenci, artyści warszawskiej sceny muzycznej i obywatele Polski chcemy pokazać wsparcie naszym sąsiadom, ale też po prostu naszym kolegom i koleżankom, którzy przechodzą teraz przez niezwykle trudne chwile. Każdy angażuje się w pomoc na różne sposoby, my chcemy pomóc tak jak umiemy najlepiej – muzyką. Cały dochód ze sprzedaży biletów przeznaczymy na zbiórkę Polskiej Akcji Humanitarnej na rzecz Ukrainy. Wśród artystów pojawią się także goście, m.in. Nick Sinckler, a koncert poprowadzi Karol Paciorek.
To wydarzenie to nie tylko kolejna zbiórka, ale także moment na zebranie sił i odbudowanie nadziei, wspieranie się nawzajem w tym trudnym czasie, czy wyrażenie żalu, złości i tego wszystkiego, co się w naszych sercach gromadzi – buntu przeciwko nieludzkości.

Caly dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany zbiórce Polskiej Akcji Humanitarnej na rzecz Ukrainy.
Zachęcamy również do wsparcia naszej zbiórki: https://pomagamy.pah.org.pl/social/share?object=7a3c94aa-a7af-43c5-a9c2-6fa257fbef14&lang=pl_PL&redirectUrl=https://pomagamy.pah.org.pl/team/studenci-warszawy-dla-ukrainy-koncert-charytatywny

Koncert został objęty patronatem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Klubu Palladium, platformy eBilet.pl, oraz społeczności Jak będzie w SGH?, a we współpracę zaangażowaly się: Samorząd Studencki PJATK, Samorząd Studentów Uniwersytetu SWPS Warszawa, Samorząd Studentów WUM, Samorząd Studencki Akademii Leona Koźmińskiego, Samorząd Studentów Collegium Civitas oraz Samorząd Studentów Uczelni Łazarskiego. Pierwotnie inicjatywa obejmowała jedynie artystów występujących na Świątecznym Koncercie SGH, ale dzięki zaangażowaniu przedstawicieli licznych organizacji studenckich, m.in. Samorządu Studentów SGH, ESN SGH, i członków Stowarzyszenia Akademickiego Magpress koncert stał się wspólnym projektem warszawskich uczelni.