Date & time Venue Hybrydy Tickets od 30PLN Ticket distribution kupbilecik.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Wpadnij na niedzielny wieczór ze stand-upem! Nagrywam swój trzeci materiał na YouTube-a i serdecznie Was zapraszam! Będę cudowni goście: Syrek-Dąbrowski, Rejent i Kowalski i ja przedstawię Wam cały swój program, który szlifowałem przez ostatni rok.
Rafał Sumowski – komik, pomocna morda, na scenie od 2015 roku. Ogromnym szacunkiem darzę tych nielicznych, wytrwałych i wnikliwych, którzy czytają mój opis, odwdzięczając się im za to, pozbawionymi sensu, pełnymi, błędów.; interpunkcyjnych,: rozwlekłymi zdaniami wielokrotnie złożonymi, w tym czasie w lesie panował smok.
Antoni Syrek-Dąbrowski – komik, improwizator, scenarzysta, aktor. Działa na scenie komediowej od 2010 roku. Wziął udział w takich programach jak: HBO Stand-up Comedy Club, obu sezonach Comedy Central Prezentuje: Stand-up! oraz Tylko dla dorosłych w TVP2. Udało mu się również zakwalifikować do programu Stand-up Express – kolaboracji komików z całej europy wschodniej, gdzie występował po angielsku. Improwizacji komediowej uczył się od mistrzów tej formy w teatrze “iO” w Chicago.
Sebastian Rejent – komik, miłośnik komedii stand-upowej i pracy twórczej. Uwielbia stać na scenie, często też się po niej porusza. Pisał, występował, współpracował m. in. z Comedy Central, Grupą ATM, agencją artystyczną Antrakt i agencją reklamową Saatchi & Saatchi.
Łukasz Kowalski – głuchy komik, który wziął udział w “Mam Talent”. Dostał 3 razy TAK i nie przeszedł dalej. Cena za bilet jest niska, tak byście mogli przybyć tłumnie – jedyne 30 zł (I pula). Nie czekaj aż zabraknie miejsc – kup bilety już teraz!
* Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania audio oraz video.
* Osoby przeszkadzające mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletów.
* Występ przeznaczony jest dla osób dorosłych.
* Nie ma konieczności drukowania biletów, mogą one zostać przedstawione w formie elektronicznej.