Date & time Venue Palladium Tickets Cancelled

Sorry, this entry is only available in Polish.

AKTUALIZACJA z 7.11.

Szanowni Państwo,
na skutek podjętych decyzji rządzących zmuszeni jesteśmy odwołać wszystkie występy Piotra do końca roku. Bardzo przepraszamy za całkowicie niezależną od nas sytuację.

Graliśmy z obostrzeniem na 50% sali, próbowaliśmy również na procent 25, lecz to już nie miało artystycznego uzsadanienia, zwłaszcza w sztuce, jaką jest stand-up.

Żywimy nadzieję zobaczyć się z Państwem w przyszłości, we względnej choćby normalności. Informację o procedurze zwrotu środków za zakupione bilety w najbliższych dniach przekażą mailowo właściwe bileterie.

UWAGA WYSTĘP PRZEŁOŻONY Z 18.03 i 04.06.2020

Piotr ZOLA Szulowski – stand-uper o niezwykle uniwersalnym poczuciu humoru, dzięki czemu ze śmiechu nie wytrzymują najwięksi sceptycy komedii.

Niespełniony talent piłkarski. Gdyby nie sport prawdopodobnie nigdy nie poznałby…smaku alkoholu. Bardzo bliski przyjaciel Miśka Koterskiego przynajmniej tak twierdzą ludzie na ulicy, dwukrotny finalista Antrakt Stand Up Festiwal 2016 i 2017 – największego Festiwalu Stand-upu w Polsce.

Jeden z filarów stand-upowej trasy NOWE ROZDANIE, która u boku Kacpra Rucińskiego przemierzyła cały kraj. Gościnnie wystąpił również na największej stand-upowej trasie STAND-UP SHOW u boku takich komików jak Rafał Pacześ, Lotek, Katarzyna Piasecka i całej czołówce polskiej komedii.

Jego pierwszy program został wyświetlony już przeszło 2 miliony razy w samym serwisie Youtube