Date & time Venue Palladium Tickets 89/69 PLN Lineup Otwarcie bram godz 19.00
Start koncertu g.20.00
20.00 - TACHER
21.00 SMOLIK // KEV FOX
Tickets null Ticket distribution bileteria palladium ebilet.pl
empik
eventim.pl goout.net
media markt, saturn
ticketclub.pl ticketmaster.pl
Bilety dostępne również w kasie Palladium w dniu koncertu.
Links Facebook Event

QUEEN OF HEARTS czyli najnowsza EP duetu SMOLIK//KEV FOX, na która składają się 4 utwory, to efekt sesji nagraniowej, która miała miejsce w lutym 2017 w legendarnym Real World Studios w UK, którego właścicielem jest Peter Gabriel.
9 marca 2017 miała miejsce Live Sesja w YouTube Space w Berlinie, podczas której artyści premierowo wykonali utwór pt.”Queen Of Hearts”, który był zapowiedzią kolejnej pełnej płyty tego znakomitego duetu. Materiał uzupełniają dwa kolejne utwory On The Quiet i All The Saints oraz niespodzianka w postaci wersji utworu Queen Of Hearts z gościnnym udziałem Barbary Wrońskiej. Do każdego z utworów powstaje też wideoklip.

Jesienią zespół rusza w krótką trasę koncertową, podczas której zagra m.in. w Gdańsku, Koszalinie, Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Katowicach oraz Warszawie.
Za cyfrową dystrybucję EP na terenie Niemiec, Szwajcarii i Austrii będzie odpowiadać niemiecka wytwórnia POPUP RECORDS. Po zakończonej trasie promującej to mini wydawnictwo muzycy zabierają się do pracy nad kolejnym, tym razem już pełnowymiarowym, albumem.

https://www.youtube.com/watch?v=8B_8z2Sie_o – On The Quiet
https://www.youtube.com/watch?v=CZph99B6QBM – Queen Of Hearts

Ciekawostką jest fakt, że pracy nad EPką towarzyszyło też powstawanie filmu w technologii VR (premiera filmu miała miejsce 8 czerwca 2018) i film wciąż można obejrzeć m.in. w warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach:
https://www.filmweb.pl/film/Smolik+Kev+Fox+On+the+Road-2018-810117/descs

Utwór All The Saints został natomiast wykorzystany w reklamie jednego z banków: https://www.youtube.com/watch?v=17eYmZE70zY

Debiutancki album SMOLIK // KEV FOX był jednym z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku za który artyści odebrali FRYDERYKA w kategorii elektronika i alternatywa. Od czerwca 2017 ma status platynowej płyty.

W wersji koncertowej te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie SMOLIKA i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA nabierają kompletnie nowej energii.

RUN videoclip – https://www.youtube.com/watch?v=6BJ9IQl6f6Y

W roli supportu wystąpi:

TACHER – Oniryczno-ironiczny singer-songwriter, balansujący pomiędzy bluesem, folkiem i jazzem. Punktem wyjścia jest dla niego piosenka niebanalna, nie do końca poważna, nie zawsze śmieszna.
Artysta od września 2018 jest związany z inicjatywą MY NAME IS NEW, za którą stoi KAYAX.

Bilety