Date & time Venue Hybrydy Tickets 79-84 PLN Ticket distribution livenation.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Koncert Sinéad Harnett zaplanowany na 1 grudnia tego roku w klubie Hybrydy w Warszawie nie odbędzie się.
W celu zwrotu biletów skontaktuj się z bileterią za pośrednictwem, której zostały zakupione

✨Sinéad Harnett wystąpi w Polsce w ramach trasy promującej nowy album „Ready Is Always Too Late”✨

Doskonale przyjęty, drugi studyjny album Harnett „Ready Is Always Too Late”, zawiera efekty współpracy z EARTHGANG, Lucky Daye and Masego oraz VanJess, jak również single „Last Love” i „Hard 4 Me 2 Love You” i jest celebracją jej podróży do bycia najlepszą wersji samej siebie. Na albumie znajdziemy inspirujące piosenki z przesłaniem dotyczącym indywidualizmu i jedności oraz utwory o mocniejszym ładunku emocjonalnym opowiadające o przeszłości Harnett, gdy była mniej pewna siebie, utwory, które malują obraz rozwijającej się samooceny, wymagającej czasu i troski.

➡️ Album jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych.
Sinéad Harnett jest piosenkarką R&B i autorką tekstów, która urodziła się i wychowała w Londynie. Artystka ma korzenie tajskie i irlandzkie i obecnie mieszka w Los Angeles. Harnett zaczęła odnajdywać swój głos, uczestnicząc w pokazach talentów na lokalnym uniwersytecie, a odbiór, jaki otrzymała był tak przytłaczająco pozytywny, że postanowiła zbudować swoją pewność siebie na scenie i zrobić krok w kierunku kariery muzycznej. Harnett robiła wszystko, od tworzenia zespołów z przyjaciółmi i występów na kampusie, po nagrywanie w obskurnych studiach i wrzucania dem na YouTube, co ostatecznie doprowadziło do 400 milionów streamów i współpracy z tak znanymi producentami jak Disclosure, Kaytranada, Rudimental, GRADES i Gallant. Debiutancki album Harnett, „Lessons in Love” z 2019 roku, ukazuje wschodzącą gwiazdę R&B w głęboko introspektywnym miejscu, która uczy się uznawać i akceptować wzorce w swoich romantycznych związkach, aby z nich wyrosnąć. Z albumu pochodzi przełomowy singiel „If You Let Me”, który przekroczył 75 milionów odtworzeń na samym Spotify.

Sinéad jest bardziej otwarta i pewna siebie na swoim albumie „Ready Is Always Too Late” wydanym w maju 2021 roku, który zrobił furorę w prasie, na platformach DSP i mediach społecznościowych już w momencie premiery.