Date & time Venue Proxima Tickets od 49 PLN Lineup 19.00 – drzwi
20.00 – Baasch
21.00 – Sega Bodega
Ticket distribution
empik
eventim.pl goingapp.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

📣 ZMIANA TERMINU KONCERTU 📣
Z uwagi na trudną sytuację panującą na świecie związaną z epidemią COVID-19 i wprowadzonymi w całej Europie restrykcjami, koncert artysty sega bodega w Warszawie zostaje przeniesiony na maj.
Nowa data koncertu ▶ 15.05.2022
🎟 BILETY 🎟
Zakupione bilety na wydarzenia zachowują swoją ważność.

Sega Bodega to szkocki producent, wokalista oraz uznany DJ. Światową sławę zyskał dzięki swojemu innowacyjnemu podejściu do muzyki klubowej oraz elektronicznej. W swoich numerach doskonale łączy charakterystyczne elementy muzyki bass, hip-hop, trip-hop, a także różne brzmienia muzyki klubowej. Artysta ten 29 stycznia 2022 roku zagra w warszawskim klubie Proxima.

Bodega na swoim koncie ma dwa albumy zatytułowane “Salvador” oraz “Romeo”. Premiera drugiego z nich zaplanowana jest na listopad 2021 roku. Jego twórczość porusza fanów głównie ze względu na to, że w swoich numerach zawiera tematy związane ze zdrowiem psychicznym, różnego rodzaju uzależnieniami oraz innymi trudnymi zagadnieniami związanymi z życiem oraz śmiercią. Zdecydowanie najpopularniejszymi utworami artysty są “Make U Stay” (nagrany z Låpsley), “Salv Goes To Hollywood” czy “U Suck”. Artysta ten w swojej karierze współpracował także z takimi twórcami jak FKA Twigs, slowthai czy Christine and the Queens. Zbliżający się koncert jest doskonałą okazją, aby usłyszeć tego artystę na żywo.

? BILETY ?
Bilety trafią do oficjalnej sprzedaży w poniedziałek, 25 października 2021, o godzinie 10:00 ➡️ bit.ly/SegaBodegaWwa
OFICJALNE PUNKTY SPRZEDAŻY
Bilety znajdziecie na stronie www.followthestep.com oraz w bileteriach Going., EventimPolska oraz w salonach Empik i MediaMarkt.
Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin