Date & time Venue Proxima Tickets 99 PLN Tickets Cancelled Ticket distribution livenation.pl ticketmaster.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Koncert SCARLXRD zaplanowany na 25.06.2022 nie odbędzie się. Poniżej przekazujemy komunikat od Artysty’,
*************************************
STATEMENT
LXRD FAMILY . TOUR UPDATE.
Just had word the bus we were all due to be touring on has had a major issue – gear box set the ting on fire, gladly no one was on it at the time and no one got hurt – we have been scrambling around tying to get a replacement bus, but no luck.
Good news is that we are able to make the first three shows work, as well as Volt Festival and the headline date in Prague, but everything in between is unfortunately having to get cancelled.
Sadly Jasiah is also no longer on these dates, due to the issues we have had around the bus.
All tickets for all cancelled shows will be available for refunds at point of purchase.
Im sorry this happened. It’s out of my hands. I fucking love you and can’t wait to rage in Paris, Amsterdam and Brussels this weekend, then later this month in Volt Festival, Prague and the dates In September and October!
LXVE!
S. 🖤🥀

Scarlxrd rozpoczął swoje poszukiwania sławy jako osobowość internetowa. Wczesne lata spędził na publikowaniu w Internecie bardziej humorystycznych i beztroskich wideoklipów, ale kiedy zaczął rapować w 2015 roku, zwrócił się w stronę potężnych, zniekształconych wokali. Jego twórczość i szokujący wizerunek sprawiły, że single, takie jak „Heart Attack” i „Chain$aw”, zyskały status platyny.

Scarlxrd urodził się jako Marius Listthrop w Wolverhampton w Anglii w 1994 roku. Przed rozpoczęciem kariery muzycznej zdobył sławę jako vloger YouTube, który występował pod pseudonimem Mazzi Maz. Jednak po kilku latach coraz bardziej popularnej obecności na YouTube, usunął swoje filmy i zmienił wizerunek, krótko współpracując z zespołem Myth City przed rozpoczęciem projektu Scarlxrd w 2015 roku. Znany również jako Yung Scar, Listthrop opracował brzmienie, które przeniosło się z mrocznego klimatu wczesnych singli, takich jak „Girlfriend” z 2016 roku, do bardziej wybuchowych, metalowych utworów, takich jak „The Purge” i „Heart Attack” z 2017 roku. Na rynku pojawił się szereg mixtape’ów wraz z singlami, w tym „Rxse” z 2016 roku i „Chaxshexry” z 2017 roku, „Cabin Fever” i „Lxrdszn”. W następnym roku Scarlxrd powrócił z singlami “A Braindead Civilisatixn” i “We Waste Time Faded” ze swojego debiutanckiego albumu studyjnego Dxxm. Drugi album, Infinity, ukazał się w marcu 2019 roku. Zanim rok się skończył, ogłosił, że nowy album Immxrtalizatixn został zaplanowany na początek października. Jego trzeci album studyjny poprzedziło kilka singli, w tym „Ask”, „Up.Up.Up.” i „Backwards”.