Date & time Venue Hybrydy Tickets 70 PLN // 80 PLN w dniu imprezy Ticket distribution bileteria palladium goout.net Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

RETRO STYLWESTER 2021/2022 🥳🤩🥳

🎶 BEATLES, ABBA, BONEY M., QUEEN, MICHAEL JACKSON, MADONNA, MODERN TALKING, RICK ASTLEY, BON JOVI, GEORGE MICHAEL, CHER, ACE OF BASE, DR, ALBAN, RICKY MARTIN, SPICE GIRLS, BRITNEY SPEARS i wiele innych.

🎁 Grudniowy okres świąteczny to przede wszystkim czas pełen sentymentów do tego, co „stare i dobre” 😉 Nie inaczej będzie w przypadku naszego Sylwestra w Hybrydach! Jak na jeden z najstarszych klubów studenckich przystało Hybrydy zapraszają na magcziną noc sylwestrową przepełnioną muzyką ze świata sprzed ery mediów społecznościowych, globalnych poruszeń i auto-tune’a ;>

🎉Nowy Rok przywitamy pławiąc się w dźwiękach pochodzących z dekad najpłodniejszych w najznamienitsze utwory w historii muzyki rozrywkowej:
💿 od rubasznego rock’n’roll’a lat 60-tych,
💿 przez beztroskie disco lat 70-tych
💿 i magiczny pop lat 80-tych,
💿 po cukierkowy dance z lat 90-tych.

➖➖➖➖

OFERTA:
🍹 Welcome Drink
❗️ Happy Hour 21-22: cały asortyment – 50%
🍾 Lampka Szampana na Toast Noworoczny

💴 Bilety:
70pln – przedsprzedaż
80pln – w dniu imprezy

HYBRYDY, ul. Złota 7/9, Warszawa
🕘 Start: 21.00

❗️ REZERWACJA STOLIKÓW
Wszystkie stoliki dla sali dla niepalących zostały już zarezerwowane! Pozostały już tylko pojedyncze stoliki na sali dla palących.
Rezerwacja stolika 4-osobowego to koszt 100pln.

✅❎ LIMITY
Bilety na wydarzenie są dostępne zarówno dla osób zaszczepionych i niezaszczepionych. Obowiązujący limit dostępnych miejsc w klubie podczas imprezy sylwestrowej to 100 osób, ale osoby zaszczepione nie są do tych limitów wliczane. W związku z tym, aby zapewnić Państwu warunki zgodne z aktualnymi zasadami bezpieczeństwa, prosimy, aby każda osoba, która zakupiła bilet na wydarzenie, dobrowolnie okazała certyfikat szczepienia przeciwko COVID-19 przy wejściu do klubu.

Zapraszają:

RETRO LOVERS
https://www.facebook.com/RetroLoversWarsaw/

HYBRYDY
https://hybrydy.pl/

Bilety