Date & time Venue Proxima Tickets od 75pln Ticket distribution goingapp.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

RAMIREZ: TRAGEDY OF A CLOWN TOUR WITH HAARPER
16.04.2023, PROXIMA, WARSZAWA
On Sale: piątek,13 stycznia @ 11:00
Ramirez, siła napędowa undergroundowej sceny Bay Area, reprezentant i współzałożyciel G*59 Records, 16 kwietnia 2023 roku, wystąpi w warszawskim klubie Proxima w ramach europejskiej trasy koncertowej TRAGEDY OF A CLOWN TOUR WITH HAARPER, promującej jego najnowszy mixtape!
Urodzony i wychowany w San Francisco, “one of the newest names in the rap music industry”, samozwańczy Gray Gorilla, odniósł sukces będąc częścią G*59 wraz z $UICIDEBOY$. Znany ze współpracy z kolektywem Buffet Boys i kawałków takich jak “Be A Witness”, “100 bars & Gunnin”, “THE FO FIVE” czy “NANANANA”, które notują miliony wyświetleń w serwisie YouTube i platformach streamingowych, jest z całą pewnością jedną z najciekawszych postaci aktualnej undergroundowej sceny, która poprzez zamiłowanie do hip-hopu z lat 90., daje nam nowe spojrzenie na klasykę z Bay Area.
“Silverback Gorilla” współpracując z takimi artystami jak Pouya, $UICIDEBOY$, Fat Nick, Shakewell czy ZillaKami, ugruntował sobie silną pozycję na undergroundowej scenie z szybko rosnącą grupą fanów na całym świecie!
„THE FO FIVE” –

„LIL MOTOROLA” –

“Be A Witness” –

__
Brak ograniczeń wiekowych. Osoby poniżej 16 roku życia, mogą wziąć udział w koncercie z podpisaną zgodą https://www.big-idea.eu/oswiadczenia/, poniżej 13 roku życia wyłącznie z pełnoletnim opiekunem.