Date & time Venue Proxima Tickets 69 zł – 89 zł Lineup 19:00 - Drzwi
20:15 - GB Savant
20:30 - Ramirez
21:30 - Pouya
23:00 - After party
http://www.big-idea.eu
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

POUYA wystąpi w Warszawie!

Kevin Pouya to dobry chłopaczyna, pół Irańczyk, pół Kubańczyk, reprezentujący południową Florydę. Przywitał się ze światem w bardzo osobliwy sposób, wydając w 2012 roku, wówczas jeszcze jako osiemnastolatek, debiutancki mixtape zatytułowany po prostu… “Fuck it”?, czym zasłużył sobie na miano Underground Underdog, co potwierdził później na swoim pierwszym studyjnym albumie wydanym w (2016), który trafnie podsumowała Kiana Fitzgerald w artykule dla npr.org “5 Essential Hip-Hop Albums You Slept On In 2016” https://n.pr/2MDkOPh, a co doskonale obrazuje singiel “41” – nasz ulubiony zresztą.
Tym bardziej nie możemy doczekać się kolejnego koncertu Kevina w Warszawie!

Pouya opisywany jest jako “Zrodzony z Internetu, wychowany na ulicach i obdarzony wyjątkowym flow”, znany ze współpracy z artystami takimi jak Ghostemane, Suicideboys, Fat Nick, Germ czy Shakewell, a jego najpopularniejszymi kawałkami są m.in. “Get Buck”, “Scrubs” czy “41”.

Brak ograniczeń wiekowych. Osoby poniżej 16 roku życia, mogą wziąć udział w koncercie z podpisaną zgodą www.big-idea.eu/zgoda/Zgoda.docx, poniżej 13 roku życia wyłącznie z pełnoletnim opiekunem

Bilety: http://www.big-idea.eu/pages/going.php