Date & time Venue Proxima Tickets 99 PLN Tickets Cancelled Ticket distribution biletomat.pl goingapp.pl goout.net Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Słynny ukraiński pop-punkowy zespół POSHLAYA MOLLY po raz pierwszy odwiedzi Polskę!

Debiutując albumem ” 8 способов как бросить дрочить” (8 ways to quit masturbating) chłopaki natychmiastowo zdobyli popularność w Internecie. Kolejne EP-ki “GDSGKUS” i “VERY SCARY MOLLY (VOL. 1) ” również nie pozostawiły nikogo obojętnym i spotkały się z entuzjastycznym odbiorem. Ponad 11 milionów wyświetleń teledysku “Lyubimaya piesnya twojej siestry” (Любимая песня твоей сестры), nagroda Jager Music Awards dla najlepszego zespółu rockowego to ważne fakty i wyróżnienia, lecz prawdziwą nagrodą dla zespołu była od zawsze publiczność. Połączenie dynamicznego pop-punka i tanecznej elektroniki z ironicznymi tekstami przysporzyło zespołowi rzesze wiernych fanów.
Podczas zeszłorocznych ukraińskiej i rosyjskiej tras “PM” bilety wyprzedały się z tak dużą szybkością, że zespół musiał zagrać dwa razy więcej koncertów niż pierwotnie zaplanowano. W Polsce takiej możliwości nie będzie, koncert w Warszawie będzie jedynym!