Date & time Venue Palladium Tickets 60,80,100,120,150 PLN Lineup Czas trwania: 1 h 30 min., bez przerwy

Sorry, this entry is only available in Polish.

Zapraszamy Państwa na czarującą podróż do pięknego i zachwycającego Paryża! Młody Eryk uczy się grać na fortepianie utwory Chopina pod okiem wyjątkowej nauczycielki – Profesor Pylińskiej. Będzie sympatycznie, lekko, wzruszająco i z wdziękiem.

Lekcje gry na pianinie u ekscentrycznej Profesor Pylińskiej wciąż zaskakują młodego Eryka. Joanna Żółkowska ukazała swoją kreacją aktorską wyjątkowy koloryt Pani Pylińskiej. To dowcipna, ekscentryczna i mądra nauczycielka muzyki, która podaje swemu młodemu uczniowi – przyjacielowi (Kacper Kuszewski) sposób na życie i wskazuje mu odpowiednie drzwi, za którymi otworzy się przed nim szczęśliwa, spełniona przyszłość.

Po lekcjach z Panią Pylińską Eryk spędza czas z tajemniczą i piękną Aimée (Paulina Holtz / Dorota Naruszewicz), która uczy go, co to znaczy miłość.

Spektakl ma wyjątkową formę dzięki zderzeniu dwóch bardzo różnych postaci: ucznia i nauczycielki. Lekki, zabawny i pouczający spektakl jest wzbogacony muzyką na żywo w wykonaniu Leny Ledoff.

obsada:
Joanna Żółkowska
Paulina Holtz / Dorota Naruszewicz
Kacper Kuszewski
utwory Fryderyka Chopina i Ferenca Liszta gra Lena Ledoff

autor: Éric-Emmanuel Schmitt
przekład: Jan Nowak

reżyseria: Robert Gliński
scenografia i kostiumy: Tatiana Kwiatkowska

bilety:
https://bilety.adria-art.pl/event/view/id/334727/teatr-pani-pylinska-i-sekret-chopina-spektakl-komediowy-z-muzyka-na-zywo