Date & time Venue Palladium Tickets 69 PLN//79 PLN//89 PLN Lineup ⌚️ Otwarcie bramek: 19:00
⌚️ Start wydarzenia: 20:00
Ticket distribution biletomat.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Agencja L2L z ogromną przyjemnością zaprasza na grudniowy koncert trzech artystów: Palucha, Ero JWP (premiera albumu) oraz Słonia, już w sobotę 11 grudnia w warszawskim klubie Palladium!

? Bilety do kupienia na Biletomat.pl:
https://www.biletomat.pl/…/paluch-ero-jwp-slon…/

? PALUCH, właściwie Łukasz Paluszak, urodzony w 1985 w Poznaniu. Właściciel niezależnej wytwórni muzycznej BOR Records. Jeden z czołowych reprezentantów polskiej sceny hip-hop mający na koncie 14. pełnoprawnych albumów. Dyskografię poznańskiego rapera zamyka na ten moment album „Nadciśnienie”, który na sklepowe półki trafił w listopadzie 2020 roku. Mocna, bezkompromisowa, życiowa treść poprzecinana bragowymi bengerami oraz najświeższe produkcje od rodzimych producentów są gwarancją jakości nowego wydawnictwa.
? ERO JWP, właściwie Michał Czajkowski urodzony w 1981 w Warszawie. Artysta/Raper, znany z projektów JWP, BEZ CENZURY czy SZLAGIER, zwany “Królem Gościnnych Występów”, po wielu latach oczekiwania i niezliczonej ilości nagranych zwrotek, zdecydował się na opublikowanie własnego materiału – “Elwis Picasso”. Już niedługo wyda kolejny album – EROIZM, który jak pisze autor: “to zbiór myśli, które się kłębiły w mojej głowie podczas lockdownowu jak i również jest to refleksja po solowym debiucie. Tym razem okrasiłem to większą ilością gości. Myślę, że śmiało mógłbym ten album nazwać “Dzieła wybrane” i mam nadzieje, że dobrze wybrałem… Jest to album o mnie i o nas… dla Was!”
? SŁOŃ, właściwie Wojciech Zawadzki urodzony w 1983 w Poznaniu. Różnorodność – łączenie fascynacji hip-hopowych z rockowymi, hardcore’owymi i metalowymi – jest jedną z najważniejszych cech dzisiejszego stylu Słonia. Choć na ogół nagrywa on utwory klasycznie rapowe – samplowane lub elektroniczne – tkwi w nich rockowy puls i pazur, atmosfera i intensywność z rodzaju tych, których prędzej uświadczy się na hardcore’owych albo punkowych gigach.

ℹ️ Przy wejściu prosimy o okazanie jednego z czterech dokumentów:
1. Pisemne, indywidualne oświadczenie uczestnika lub w wersji online: biletomat.pl/forms/covid19/
2. Unijny Certyfikat Covid (UCC)
3. Certyfikat szczepienia w aplikacji mObywatel (okazany kod QR w aplikacji),
4. Dokument z portalu gov.pl znajdujący się w zakładce Profilaktyka>Szczepienia (wydrukowane zaświadczenie).
ℹ️ Zgodnie z decyzją Urzędu Ochrony Danych Osobowych wymienione powyżej dokumenty, nie będą od Państwa zbierane, ani skanowane. Wystarczy samo okazanie ich na bramce, podczas skanowania biletów. Na teren wydarzenia zostanie wpuszczona każda osoba, która będzie posiadała ważny bilet i przedstawi jeden z powyższych dokumentów.
⚠️ Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet. Wzór zgody: https://bashesh.com/uploads/zgoda.png
⚠️ Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży. Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie. Start imprezy oznacza godzinę, o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu.
? Do zobaczenia na miejscu!