Date & time Venue Proxima Tickets Cancelled

Sorry, this entry is only available in Polish.

Czerwcowa europejska trasa grupy nie odbędzie się ze względów bezpieczeństwa.
Amerykanie mieli zaprezentować się kolejno 19 czerwca 2021 roku w krakowskim klubie Kwadrat oraz 20 czerwca 2021 roku w warszawskiej Proximie.
W związku z powyższą zmianą, uruchomiona została możliwość zwrotu oraz wymiany biletów w miejscu ich zakupu.

WYMIANA:
– Bilety na odwołane koncerty można już teraz wymienić na vouchery do wykorzystania na inne wydarzenia organizowane przez Knock Out Productions. Vouchery będzie można wykorzystać przez 12 miesięcy od daty ich wygenerowania.
– W celu otrzymania voucheru należy skontaktować się z adresem [email protected] i podać w treści maila swój numer zamówienia. W wiadomości zwrotnej zostanie wysłany regulamin do akceptacji oraz prośba o ostateczne potwierdzenie chęci wymiany na voucher. Po weryfikacji zamówienia przesłany zostanie voucher do wielokrotnego wykorzystania w systemie eBilet, aż do pełnego wykorzystania kwoty lub upływu daty jego ważności.
Szczegółowy regulamin voucherów
dostępny jest na naszej stronie:
https://knockoutprod.net/pl/page/regulamin-voucherow

ZWROTY:
– Osoby, które chcą zwrócić bilet zakupiony w sklepie Knock Out Productions, proszone są o wysłanie wiadomości na adres mailowy: [email protected] wraz z informacją o numerze zamówienia.
– Osoby, które chcą zwrócić lub wymienić bilety zakupione w sieci eBilet, proszone są o oczekiwanie na wiadomość ze strony bileterii z instrukcjami dokonania zwrotu lub wymiany wejściówek.