Date & time Venue Proxima Tickets 80zł – przedsprzedaż, 90zł – w dniu koncertu Lineup 🕐 CZASÓWKA KONCERTU 🕐
🚪 18:30 - Drzwi
🎸 19:30-20:00 - Sturle Dagsland
🎸 20:15-20:55 - Deafkids
🎸 21:15-... - ORANSSI PAZUZU
Ticket distribution ebilet.pl knockoutprod.net Links Facebook Event Artist link

Sorry, this entry is only available in Polish.

Oranssi Pazuzu w Polsce: Nowe terminy koncertów

Nowa data występu grupy w Krakowie oraz dodatkowy koncert w Warszawie!

Fiński zespół przesuwa o rok swoją headlinerską trasę, promującą album „Mestarin Kynsi” (2020, Nuclear Blast Records) Oranssi Pazuzu powróci do Polski w maju 2022 roku i oprócz występu w Krakowie zagra dodatkowy koncert w Warszawie. U ich boku zaprezentują się bez zmian Sturle Dagsland oraz Deafkids.

Oranssi Pazuzu i ich gości zobaczymy kolejno 28 maja 2022 roku w krakowskim klubie Kwadrat, a następnie 29 maja w warszawskiej Proximie.

UWAGA: Wszystkie zakupione bilety na koncert będą ważne w nowym terminie wydarzenia. W związku ze zmianami, umożliwiliśmy już dokonywanie zwrotów i wymian wejściówek w miejscu ich zakupu.

Na decyzję o zachowaniu, wymianie lub zwrocie biletów czekamy do 22 sierpnia 2021 roku (180 dni od ostatniej daty przełożenia koncertu).

WYMIANA:
Bilety na przełożony koncert Oranssi Pazuzu można wymienić na vouchery do wykorzystania na inne wydarzenia organizowane przez Knock Out Productions. Vouchery będzie można wykorzystać przez 12 miesięcy od daty ich wygenerowania.
W celu otrzymania voucheru należy skontaktować się z adresem [email protected] i podać w treści maila swój numer zamówienia. W wiadomości zwrotnej zostanie wysłany regulamin do akceptacji oraz prośba o ostateczne potwierdzenie chęci wymiany na voucher. Po weryfikacji zamówienia przesłany zostanie voucher do wielokrotnego wykorzystania w systemie eBilet, aż do pełnego wykorzystania kwoty lub upływu daty jego ważności.

Szczegółowy regulamin voucherów dostępny jest na naszej stronie:
https://knockoutprod.net/pl/page/regulamin-voucherow

ZWROTY:
Osoby, które chcą zwrócić bilet zakupiony w sklepie Knock Out Productions, proszone są o wysłanie wiadomości na adres mailowy: [email protected] wraz z informacją o numerze zamówienia.

Osoby, które chcą zwrócić lub wymienić bilety zakupione w sieci eBilet, proszone są o oczekiwanie na wiadomość ze strony bileterii z instrukcjami dokonania zwrotu lub wymiany wejściówek.

Bilety na koncert są nadal dostępne na: https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)

ORANSSI PAZUZU (Finlandia) psychodeliczny black metal
Jeden z najbardziej odważnych zespołów metalowych XXI wieku, choć z korzeniami tkwiącymi głęboko w latach 70. Na płytach – szczególnie dojrzałych „Valonielu” i „Värähtelijä” – Oranssi Pazuzu zachwycają psychodelicznym, kwaśnym black metalem, który pochodzi trochę z fińskiego lasu, a trochę z kosmosu. Na koncertach wyrywają się spod jakiejkolwiek kontroli i lecą tak daleko, że nigdy nie wiadomo, czy wylądują.

https://www.facebook.com/oranssipazuzuband/

DEAF KIDS (Brazylia) punk, psychodelia, awangarda:
Najnowszy album grupy – “Metaprogramação” (2019, Neurot Recordings) został wydawnictwem roku 2019 w zestawieniu prestiżowego serwisu Cvlt Nation. Płyta trafiła też do pierwszej 20 podsumowania opiniotwórczego Quietus. Deaf Kids stronią, bardzo skutecznie, od identyfikowania się z konkretnym gatunkiem. Interesuje ich eksperymentowanie z możliwie najszerszą paletą dźwięków aż do ekstremalnych granic. Są brutalni, szczerzy i fascynujący. Przede wszystkim na żywo.
https://www.facebook.com/deafkidspunx/

STURLE DAGSLAND (Norwegia) elektronika:
Sturle Dagsland to norweski artysta ze Stavanger, który nade wszystko ukochał sobie muzykę elektroniczną. Jeśli wsłuchać się w kompozycje Norwega, można się doszukać klimatów afrykańskich, jazzu, noise’u, world music, ambientu, rocka, psychodelii, folku, alternatywy. Twórczość Sturle Dagslanda naznaczona jest totalnym szaleństwem. Gdyby okazał się synem Diamandy Galas i Merzbowa spłodzonym po sporej dawce kwasu, nie bylibyśmy zaskoczeni…
https://www.facebook.com/sturledagsland/

Wystąpią:
ORANSSI PAZUZU (Finlandia) psychodeliczny black metal
+
Deafkids (Brazylia) punk, psychodelia, awangarda
Sturle Dagsland (Norwegia) elektronika
Kiedy: 28 maja (sobota) 2022
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety: 80zł – przedsprzedaż, 90zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
Kiedy: 29 kwietnia (niedziela) 2022
Gdzie: Warszawa @ Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a
Bilety: 80zł – przedsprzedaż, 90zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert dostępne na:
https://sklep.knockoutprod.net (bilety kolekcjonerskie)
www.ebilet.pl

Zaprasza:
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod